English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Po vyrovnaném boji by Hanačkám bod slušel

Po vyrovnaném boji by Hanačkám bod slušel 10.01.2015 23:48:30 - autor: , přečteno 1319x

Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 27:25 (15:13)
Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:7, 6:7, 8:10, 9:11, 11:11, 12:13, 15:13 - 15:14, 18:15, 18:17, 21:21, 22:23, 25:24, 26:25, 27:25.

Rozhodčí: Králíček, Letev            341 diváků         7 m hody: 6/5 - 6/5            vyloučení: 3 - 6

Sestavy a branky:
Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Varmužová, Mýlková 2, Šviráková 8/2, Tomašechová 3, Maíwaelderová, Adámková, Rechtorisová 2, Chovancová, Minarčíková 2, Marčíková 4/2, Bělohoubková 1, Revajová, Kostelná 5.

Trenér: Jan BEŇADÍK

Olomouc: Dederlová, Rašková - Růžičková 11/5, Jansová 1, Sovová, Hvostaľová, Berová, M. Salčáková, V. Fryčáková, Dostálová 4, Severová, Kubáčková 2, Salašová, Kalová, K. Salčáková 5, Gebre Selassie 2.

Trenér: Mgr. Jan BĚLKA

Trenéři po zápase:
Ján Beňadík, trenér týmu Sokol Poruba: „Myslím si, že z naší strany jsme utrpěli vítězství. Dva body se počítají a jsme za ně rádi. Podle našich představ byla asi jen druhá polovina druhého poločasu. Jinak jde vidět, že máme stále na čem pracovat. Ve zmiňovaných vyloučeních jsme snad byli minusoví, když to rychle spočítám. Místo toho, abychom se utrhli soupeři a využili je. Tím jsme soupeřkám stále dávali šanci držet se v zápase. Pochválil bych Leonu Švirákovou, ale zbytek týmu podal průměrný výkon, čekáme o něco více. Svedl bych to na to, že je to první zápas po dvou měsících a více bych to asi neřešil. Tři fauly soupeře asi do házené moc nepatří, ale jinak utkání se hrálo v tempu a diváci se měli na co dívat."

Jan Bělka, trenér týmu DHK Zora Olomouc: „Chci poblahopřát domácím k vítězství. Klíčové byly z našeho pohledu dva momenty utkání: Neproměněná sedmička v první půli a dvě střely, které nebyly celým objemem v brance. Tam bychom asi odskočili na více branek, abychom hráli více v klidu. Tím by domácí možná trochu znervózněli. Druhý klíčový moment byl spousta vyloučených hráček a je úplně jedno, jestli to byly fauly nebo nebyly. To byly věci, které jsme dělali na začátku sezony. Asi to byla přemíra snahy a chtění. Doufám, že se z toho poučíme do dalších utkání. Holky musím pochválit, na hřišti nechaly vše, co mohly, a do posledních okamžiků jsme bojovali o body."

 

Komentář doplnil Jan Bělka:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a vypracovali si menší náskok až 4branek, bohužel nás přibrzdila vyloučení při kterých se domácí tým chytil. Nemyslím si ale, že bychom hráli agresivněji než soupeř. Také nás určitě mrzí neproměněná sedmička a dvě střely, které se bohužel odrazily po překonání brankářky z brány ven a nepřešly celým objemem přes bránu. To byly zásadní momenty v prvním poločase, které nás asi stály nějaký bod. Ve druhém poločase nás  v závěru položili tři individuální chyby, ze kterých soupeř těžil a dosáhl v rozhodujícího náskok. Hráčky, ale musím pochválit za nasazení a bojovnost. Snad na předvedený výkon navážeme v dalších utkáních.