English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Další změna trenéra ve WHIL - Slavii opouští Hlavatý

Další změna trenéra ve WHIL - Slavii opouští Hlavatý 25.03.2015 08:43:30 - autor: , přečteno 1126x


S trenérskými rošádami se v letošní sezoně roztrhl pytel. Dalším družstvem, kde dochází v průběhu sezony ke změně, je pražská Slavia, kde požádal o uvolnění z funkce mladý ambiciózní trenér Tomáš Hlavatý, který odchází do Maďarska. Komplikací jeho odchodu je bohužel to, že pan Hlavatý se stal také trenérem české juniorské reprezentace, kterou čeká za pár týdnů kvalifikace o postup na MS.

O změně přinášíme informaci ze stránek Slavie Praha:

Vyjádření vedení klubu
V úterý 17. března požádal dosavadní trenér žen Tomáš Hlavatý o uvolnění z pozice trenéra žen DHC Slavia Praha. Důvodem byla nabídka na vedení prvoligového maďarského celku, která je pro slávistického trenéra velkou profesní výzvou.

Přestože jsme byli tímto nenadálým požadavkem zaskočeni, rozhodli jsme se o kompromisní řešení se snahou vyhovět požadavku pana Hlavatého. Tomáš Hlavatý je prozatím z funkce uvolněn do konce května 2015 za finanční kompenzaci. Družsto žen povede do konce letošní sezóny dosavadní asistent družstva Richard Řezáč s asistentkou Kateřinou Keclíkovou (držitelka licence A).

První ostrý start Slavie v soutěžním utkání čeká dnes v semifinále Českého poháru v Olomouci.