English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Dnes se rozhodne o finalistech Českého poháru žen

Dnes se rozhodne o finalistech Českého poháru žen 25.03.2015 09:17:25 - autor: , přečteno 1022x

V Olomouci a ve Veselí zamíří dnes v podvečer diváci na ženskou házenou. Na pořadu jsou dva semifinálové zápasy Českého poháru, kam si postup vybojovaly dvě dvojice moravských družstev Zora Olomiuc a HC Veselí n.Mor., které se pokusí překvapit favorizované celky Slavie Praha a Baníku Most.

V Olomouci přivítají příznivci družstvo Slavie Praha (utkání začíná v 17:30 hod.) a domácí, kterým se v poháru evidentně daří se pokusí překvapit dalšího soupeře z elitní české trojice. Hanačkám se totiž podařilo před měsícem vyřadit ve čtvrtfinále Sokol Poruba v dramatickém a nervy drásajícím souboji, který došel až do sedmičkového rozstřelu.

Ve Veselí, které mělo cestu do semifinále mnohem jednodušší, když postoupilo přes provigový Jindř. Hradec se představí český mistr Baník Most, který je stejně jako na Hané Slavistky, favoritem na postup do finále. Utkání začíná v 18:00 hod.

Zajímavé na semifinalistech je skutečnost, že s výjimkou Hanaček u všech ostatních družstev došlo v poslední době ke změnám na postech trenérů, Černé anděly vede ľuboš Hudák, který na sever Čech odešel právě z Veselí krátce po začátku tohoto roku, minulý týden vystřídal ve Veselí Jána Packu, zkušený Jiří Zerzáň a v pondělí oznámil odchod ze Slavie do maďarské nejvyšší soutěže žen Tomáš Hlavatý.

Další pikanterií je fakt, že oba semifinalisté, kteří budou dnes hrát v domácím prostředí, čeká hned v sobotu vzájemný duel ve Veselí v interligovém klání o body potřebné k postupu do play-off.

Přijďte povzbudit děvčata v jejich pokusu znovu si zahrát finále domácího poháru.