English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky opět výhra a porážka

Mladší žačky opět výhra a porážka 27.04.2015 15:37:25 - autor: , přečteno 1527x


Sokol Horka - DHK ZORA Olomouc 14:19 (10: 9)

Rozhodčí: Planka, Šrotíř      7 m hody: 1 - 2          vyloučení: 1 - 0

Sestavy a branky:
Horka: Dvorský, Řezník - Coufal 4/1, Mořka, Duchoň, Dostálová 2, Prucek 1, Kalabisová, Falhar 1, Waloszek, Růžička 6.

Trenérka: Kateřina PRUCKOVÁ

DHK ZORA: Miklíková 1, Maráčková 1, Lešnofová 2/1, Grofková 4, Krejzlíková 1, Marková, Fišerová 1, Roupcová 41, Litvinová 1, Kolčavová 4, Coufalová, Hejlová.

Trenérka. Mgr. Michaela JANOTOVÁ

Lakonické hodnocení trenérky Janotové:
Dost hrůza, přizpůsobily jsme se jim, navíc nám ta umělá tráva klouzala

 


Cement Hranice B - ZŠ Holečkova Olomouc 12: 9 ( 5: 4)
Rozhodčí: Jurečková, Nastoupil      38 diváků        7 m hody 0        vyloučení: 1 - 0

Sestavy a branky:
Hranice
: Jordán - Večeřová, Němeček 5, Vala 1, Weber, Dohnal, Krčmář 5, Zeman, Řehák, Kopecký 1.

Trenérka: Leona ČERNÁ

ZŠ Holečkova: Hůtová - Vláčilová, Györe 1, Špačková 1, Šinclová 1, Machačová 4, Begalová, Horáková, Maderová, Ryšánková, Hlaváčková, Selingrová 2.

Trenér: Miloš HALOUN

Utkání zhodnotil trenér Haloun:
V neděli 26. dubna 2015 odjelo družstvo mladších žaček DHK Zora Holečkova k mistrovskému utkání proti TJ Cement Hranice B. Před týdnem děvčata zahrála dobře proti svým starším kolegyním z A týmu. Po kolektivním výkonu zanechala v hale DHK Zora velmi dobrý dojem a tentokrát si mohla ověřit svoji vzrůstající výkonnost také na hřišti soupeře proti hranickým klukům, kteří jsou většinou ročník narození 2003 a 2002. Utkání začalo lépe pro hranické házenkáře, kteří do páté minuty dvěma střelami z dálky překonali olomouckou brankařku. Pak se začaly prosazovat též olomoucké hráčky a ve třinácté minutě otočily skóre ve svůj prospěch. První poločas byl naprosto vyrovnaný a skončil mírným vedením domácího družstva 5:4. Též začátek druhého poločasu patřil domácím, kteří do 9. minuty odskočili na rozdíl 3 branek. Pak již góly padaly stejnoměrně na obou stranách a s konečným hvizdem svítilo na ukazateli skóre 12:9. Olomoucké házenkářky i v tomto utkání proti soupeři z horních pater tabulky zanechaly velmi dobrý dojem. V posledních zápasech se výrazně zlepšila spolupráce holek v obranné činnosti, přechod do rychlého útoku a velkým přínosem nejen pro naši mladou brankařku Adélu Hůtovou, ale též pro celé družstvo, jsou brankařské tréninky se zkušenou Eleonórou Derzsiovou. I přes mírnou porážku si děvčata za předvedený výkon mohla po utkání vychutnat potlesk celkem slušně zaplněné hranické haly.