English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Starší žačky DHK ZORA jsou po podzimu třetí

Starší žačky DHK ZORA jsou po podzimu třetí 21.11.2007 09:24:12 - autor: , přečteno 2817x

Družstvo starších žaček DHK ZORA Olomouc je po podzimní části Středomoravské ligy starších žaček na třetím místě za družstvy HC Zlín „A" a TJ Kunovice. S oběma těmito družstvy také děvčata utrpěla jediné dvě porážky v soutěži, když nasbírala celkem 14 bodů s celkovým brankovým poměrem 186:109 (do statistik nejsou zahrnuty výsledky s družstvem Sokola Luhačovice, které hraje mimo soutěž).

Děvčata splnila svůj cíl pro tuto fázi soutěže, kterou byl postup do celostátní Žákovské ligy, která se začne hrát 16. února 2008 a kde by mělo startovat 20 družstev starších žaček, vždy po dvou nejlepších z každé oblasti a tři nejlepší z nejúspěšnějších oblastí kterými jsou právě Střední Morava a dále Praha.

Děvčata mají široký kádr 18 hráček, z toto jsou dvě brankařky. Největším problémem družstva je už skoro chronické neproměňování vyložených šancí, včetně 7m hodů. Děvčata se připravují pod vedením trenérek: Oldřišky STEKLÉ a Miluše TICHÉ.

Sestava a branky jednotlivých hráček v mistrovských utkáních:
Vendula BUREŠOVÁ, Petra VAŠÍČKOVÁ - Kateřina HOFÍRKOVÁ 43, Klára BUŠÍNOVÁ 33, Jana KONEČNÁ 26, Eliška VÁVROVÁ 24, Eva FIALOVÁ 22, Anna SMĚŠNÁ 18, Barbora ŽÁKOVÁ 13, Dominika MICHLOVÁ 11, Kristýna KUMMEROVÁ 10, Aneta SADÍLKOVÁ 6, Adéla TURKOVÁ 3, Jana DRLÍKOVÁ 2, Sylvie MARTÍNKOVÁ 2, Tereza SMÉKALOVÁ 1, Petra BŐHMOVÁ 1, Kateřina ÚLEHLOVÁ 1.