English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Nejvíc zatím nakupuje Iuventa

Nejvíc zatím nakupuje Iuventa 10.06.2015 20:38:18 - autor: , přečteno 1485x


První velké přestupy před novou sezonou už jsou na světě, nejvíc se zatím snaží posílit své hráčské kádry samozřejmě ti nejlepší a ruku v ruce s tím, hlavně ti kteří na to mají. Nejpilnější v tomto směru je zatím mistr Slovenska a úřadující vítěz WHIL Iuventa Michalovce. Ta již ohlásila příchod 21 leté ukrajinské reprezentační pivotmanky Oľgy Perederij, která hrála v ruském Rostovu. Na východ Slovenska míří ale ještě větší hvězda - první rodilá Španělka ve WHIL - 30 letá reprezentační brankařka Španělska Raquel Alvarez Lafuente, držitelka stříbrné medaile z loňského ME v Maďarsku a Chorvatsku, která v uplynulé sezoně chytala ve francouzském Nantes.

Pohyb nastal také v kádru ČESKÉHO MISTRA Baníku Most, odkud do pražské Slavie odešla Petra Vítková, ne však jako hráčka, ale stane se novou trenérkou sešívaných. Z celku Černých andělů ale odcházejí i další hráčky, do družstva finalisty českého play.off Sokola Poruba odchází spojka Helena Ryšánková a do Švédska míří Martina Weisenbilderová. Naopak po ročním působení v Německu se vrací Hana Martínková. Také z Poruby je hlášen odchod, do Německa odchází Petra Adámková.

Přestupový kolotoč se však teprve roztáčí, o změnách v jednotlivých družstvech a samozřejmě o změnách v hráčském kádru našeho družstva budeme příznivce informovat, jakmile vedení klubů odtajní zajímavosti ze svých kuchyní.