English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Interliga házenkářek rozlosována, Hanačky zahajují dvakrát na východě

Interliga házenkářek rozlosována, Hanačky zahajují dvakrát na východě 16.06.2015 16:52:46 - autor: , přečteno 1957x

 

V brněnském hotelu Vista byl dnes po poledni v rámci porady představitelů všech klubů WHIL rozlosován nový ročník interligové soutěže WHIL. Hanačkám bylo vylosováno číslo 8 a to znamená, že v prvních dvou kolech budou muset jet na hřiště soupeřů. A aby to bylo ještě zajímavější, jejich soupeři budou v prvních dvou kolech nejvzdálenější soupeři ze všech interigových družstev. V prvním kole 5. září 2015 budou hrát na Zemplíně proti Iuventě Michalovce a o týden později na Šariši proti družstvu Bemaco Prešov. Toto pořadí zápasů a soupeři přímo nabízí dohodnout se s oběma soupeři a sehrát obě utkání bezprostředně za sebou a ušetřit tak nemalé náklady za dlouhé cestování. Hned po losování zástupci našeho klubu předběžně jednali se zástupci obou východoslovenských klubů o této možnosti a bylo konstatováno, že k dohod by mohlo dojít.

V 1. kole, které se bude hrát 5. září 2015 proti sobě nastoupí:
DHC Sokol Poruba - Bemaco Prešov
Sokol Písek - HC Plzeň
DHK Baník Most - volný los
HC Veselí n. Mor. - HK Slovan Duslo Šaľa
HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha
HC Zlín - ŠKP Bratislava
Iuventa Michalovce - DHK ZORA Olomouc

Zajímavostí losu prvního kola je, že v pěti utkáních proti sobě nastoupí česká a slovenská družstva, pouze v Písku, který se v soutěži udržel pouze administrativně schválením Exektivou ČSH se domácí utkají s nováčkem soutěže HC Plzeň.