English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > První přípravný zápas má za sebou český mistr Baník Most

První přípravný zápas má za sebou český mistr Baník Most 31.07.2015 10:31:21 - autor: , přečteno 1556x

První výsledek přípravného utkání družstva interligy jsme zaznamenali z kuchyně českého mistra Baníku Most. Ten si k první přípravě pozval německý tým 2. Bundesligy BSV Sachsen Zwickau, který porazily 31:25 (18:10). V družstvu českého mistra se představila řada letních posil, v čele s navrátilkyní Hanou Martínkovou, která hrála rok právě v družstvu Zwickau Slavistkou Terezou Chmelařovou, která hrála několik sezon také v našem dresu. Nastoupila také Slovenka Iveta Mičiníková, která přichází z Poruby a Makedonka Ivana Gakidová. Do hry zatím nezasáhla Kateřina Slováková, kterou známe také z družstva našich dorostenek, která ale zatím jen rehabilituje po operaci ramena.

Sestava a branky Baníku Most: Bezpalcová, Smolová, Müllnerová - Matoušková 5, Jeřábková 5, Zachová 5, Szarková 3, Súkenníková 3, Chmelařová 3, Růčková 2, Borovská 2, Gakidová 1, Martínková 1, Mičiníková 1, Dvořáková.