English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Příměstský tábor v areálu DHK ZORA Olomouc

Příměstský tábor v areálu DHK ZORA Olomouc 14.08.2015 11:30:15 - autor: , přečteno 1663x


Pětadvacítka dětí, mezi nimiž byli jak kluci, tak ale převážně děvčátka, strávila uplynulý týden v areálu házenkářského klubu, kde využívali především venkovní hřiště a další postory k pohybovým aktivitám, kterým ale kralovaly házenkářské dovednosti. Pod vedením zkušených trenérek Ivety Hofmanové, Pavlíny Pallyové a Veroniky Hofmanové využívaly nádherného počasí, i když někdy mohlo být na sluníčku těch stupňů poněkud méně.

Rodiče tuto aktivitu olomouckého klubu přivítali, rádi své ratolesti svěřili do péče zkušených pedagogů a sami mohli bez starostí chodit do zaměstnání. O děti bylo po všech stránkách výborně postaráno, včetně oběda v místní restauraci všechny si užívaly pohody a veselých her a často se jim nechtělo ani odpoledne jít domů, když pro ně jejich maminky a tatínkové přišli po svém zaměstnání, aby si je odvedli domů.

Chválíme tento významný čin olomouckého házenkářského klubu !!!!!

 

Doplněno o hodnocení trenérek:

 

Hodnocení příměstského házenkářského tábora

V týdnu od 10. do 14. 8. 2015 se konal v našem areálu příměstský tábor, tento turnus byl určen pro děti, které se již házené věnují.

Celkový počet účastníků byl 28 (dvě děti se nezúčastnily z důvodu nemoci), 20 děvčat a 8 chlapců.
Po celý týden děti sportovaly, hrály různé hry a soutěžily. Sport jim poskytl smysluplnou náplň volného času. Děti se seznámily se základními návyky sportovců, jejich režimu, výživy.

 Každý den ráno měly házenkářský trénink, potom následoval oběd, polední odpočinek, hry v přírodě a svačina, po které odcházely domů.

Ve středu byl na programu celodenní turistický výlet z Kopečka na Radíkov.

Zakončení turnaje bylo v duchu ranních soutěží v běhu, driblinku, hodu na cíl, skoku do dálky a počtu přihrávek. Odpoledne proběhly zápasy v miniházené, slavnostní vyhlášení a ocenění všech účastníků tábora, to vše již za účasti rodičů a známých dětí. Mimo zážitků si děti odnesly i drobné dárky a sladkou odměnu. Po organizační stránce nebyly žádné problémy.  Zvládli jsme i vedra!Nikdo se nezranil, neonemocněl.Ohlasy rodičů a dětí byly kladné.


Hodnocení podaly trenérky, Hofmanová Iveta, Pallyová Pavlína a Hofmanová Veronika.