English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky budou hrát na turnaji v Šaže

Hanačky budou hrát na turnaji v Šaže 17.08.2015 10:16:56 - autor: , přečteno 2187x


Druhým přípravným turnajem před novou interligovou sezonou bude pro olomoucké házenkářky víkednový turnajv Šaže (22. - 23. 08. 2015), který bude tradičním turnajem hraným jako turnaj „O pohár generálního řeitele Doslo a.s.", který se bude hrát letos už po dvacáté. Na turnaji se představí, podobně jako před dvěma týdny v Trenčíně opět čtveřice interligových týmů, dva slovenské (Prešov a Šaža) a dva moravské (Veselí a Olomouc). Zápasy budou dalším pokračováním přípravy všech zúčastněných celků před blížící se interligou.

Na Slovensko odjede družstvo Olomouce opět s hráčkami s nimiž trenéři počítají do mistrovských bojů. Představit by se už měla už také nová posila z Partizánskeho - Valentína Kapsová.

Program turnaje v Šaže:
Sobota 22. 8. 2015
09.30 BEMACO - Prešov - DHK Zora Olomouc
11.15 HK SLovan Duslo Šaža - HC Veselí nad Moravou
17.00 DHK Zora Olomouc - HC Veselí nad Moravou
18.45 HK SLovan Duslo Šaža - BEMACO - Prešov

Neděle 23. 8. 2015
09.30 BEMACO - Prešov - HC Veselí nad Moravou
11.15 HK SLovan Duslo Šaža - DHK Zora Olomouc
12.45 Slavnostní ukončení turnaje

 

Za týden 29. a 30. srpna 2015 se bude hrát v domácím prostředí tradiční turnaj POHÁR MÍRU, letos už uvidíme jeho 57. ročník. Pořádajícímu klubu se podařilo zajistit vynikající konkurenci, startovat bude litevský mistr Žalgiris Kaunas, pátý celek rakouské nejvyšší soutěže WHA - ZV McDonald´s Wiener Neustadt a opět, už potřetí v letošním létě Duslo Šaža a domácí ZORA Olomouc. Už v pátek od 18 hod. mimo program turnaje, sehrají domácí děvčata přípravné utkání proti Žalgirisu Kaunas. Na všechna utkání, jak na páteční přípravu, tak i na všech šest utkání turnaje, bude pro naše příznivce vstup volný. Počítejte již dnes s návštěvou tohoto kvalitního házenkářského turnaje, který bude generálkou na interligu, kterou domácí děvčata zahájí hned v sobotu 5. září, kdy budou hrát v hale obhájce prvenství WHIL - Iuventý Michalovce.