English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Nedělní zápasy rozhodly o konečném pořadí turnaje dorostenek

Nedělní zápasy rozhodly o konečném pořadí turnaje dorostenek 06.09.2015 15:07:34 - autor: , přečteno 1711x

Vložené utkání mladších dorostenek:

DHK ZORA Olomouc - Iuventa Michalovce 20:27 (11:14)
Rozhodčí: J. Novotný, Kubis 45 diváků 7 m hody: 7/4 - 4/1 vyloučení: 3 - 5

Sestavy a branky:
Olomouc  Polášková, Kleislová, Švábová, Hašlarová - Gazdíková 4/1, Pšenicová 7/2, Veselá, Černá, Ulrychová 1, Havlíčková 1, Glogarová 2, Juříčková 3/1, Molíková, Očenášková 2.

Trenéka: Mgr. Ilona HAPKOVÁ

Michalovce: Brhlíková, Kondášová - Hasáková 4, Tokárová 1, Bačíková 3, Ondová 6, Urbanová 2, Valkovičová 2, Bodnárová 2, Pustá 3, Kaločayová, Holubová 1, Štefanová 2, Holejová 3/1.

Trenér: Maroš ViKARTOVSKÝ

Starší dorky poslední dvě utkání:

DHK ZORA Olomouc - DHC Slavia Praha 25:18 (14:7)
Průběh utkání: 0:2, 1:4, 8:4, 9:6, 12:6, 14:7 - 14:12, 15:14, 17:16, 22:16, 25:18.

Rozhodčí: J. Novotný, Macharáček 55 diváků 7 m hody: 2/2 - 1/1 vyloučení 1 - 1

Sestavy a branky:
Olomouc:
Beranová, Pašková, Ošlejšková - Chlandová 2, Řezníčková, Bajerová 3, Žáčková 6/2, Králová, Klevetová 1, Vaňková, Grygarová 5, Kašpárková 8.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Slavia: Hořáková, Korbová, Jiskrová - Zvoničová 1, Franzová 2, Svobodová 4, Hurková 2, Novotná 3, Kováříková, Houserová, Večeřová 2/1, Šroubková, Klégrová 4, Klausová.

Trenér: Michal ČERVENKA

 

Iuventa Michalovce - Sokol Poruba 35:25 (17:13)

Rozhodčí:J. Novtný, P. Novotný 35 diváků 7 m hody: 4/3 - 9/5 vyloučení: 7 - 8

Sestavy a branky:
MIchalovce::Brhlíková, Kondašová - Dílíková 2, Holejová 4, Solárová 9, Vancová 5, Hasáková, Barátová 6, Selecká 1, Štefániková 4, Kocanová 4/3, Štefanová, Kocániková.

Trenér: Matúš CHRIPÍK

Poruba: Steffek, Mučková, Blahová – Válová, Janošová 3, Vavříková 1, Pučová 4, Pavlíková 3/1, Šustková, Dohnalová, Dvořáková 1, Korduliaková 4/2, Pudichová 1, Zálesná 1, Piatková, Hořínková 4, Smejkalová 3/2.

 Trenér: Aleš TROJKA.

Konečná tabulka turnaje

1.

Iuventa Michalovce

3

3

0

0

115: 84

6

2,

DHK ZORA Olomouc

3

2

0

1

  87: 87

4

3.

Sokol Poruba

3

1

0

2

  71: 83

2

4.

DHC Slavia Prahai

3

0

0

3

  63: 82

0

 

Individuální ocenění hráček:

Nejlepší hráčka: Magda KAŠPÁRKOVÁ (ZORA Olomouc

Nejlepší brankářka: Hana MÚČKOVÁ (Sokol Poruba)

Nejlepší střlekyně: Františka SOLÁROVÁ (Iuventa Michalovced  26 branek