English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Vyrovnané první derby mladších dorek vyhrála ZORA

Vyrovnané první derby mladších dorek vyhrála ZORA 28.09.2015 04:44:48 - autor: , přečteno 1092x


SK Velká Bystřice - DHK ZORA Olomouc 23:27 (13:15)
Rozhodčí: Hlavinka, Planka           80 diváků             7 m hody: 1 - 4                           vyloučení: 2 - 2

Sestavy a branky:
Velká Bystřice:
Krejčí, L. Mikulášková - Slováčková, Krejzlíková, Čecháková 3, Žáková 3, Vachutková 6/1, Černá, V. Mikulášková 5, Soukupová 4, Moťková 2.

Trenér: Karel MIKULÁŠEK

Olomouc: Polášková, Švábová, Hašlaroá, Kleislová - Gazdíková 2, Pšenicová 9/3, Veselá 3, Kalabisová, Ulrychová, Rožková 2, Vykoukalová 1, Juřičková 3, Očenášková 7, Molíková.

Trenérka: Mgr. Ilona HAPKOVÁ

Komentář od trenérky Ilony Hapkové:
V dnešním utkání jsme neprovedly tolik technických chyb a kolektivním velmi bojovným a obětavým výkonem jsme utkání vyhrály (5x hráčky v poli dostaly míčem do obličeje). Skóre vylo velmi vyrovnané a celý zápas jsme měly 1 nebo 2 brankový náskok. Jen v polovině 2.poločasu se domácí dostali do vedení 19:18. Utkání se rozhodovalo v posledních 10 minutách, když jsme si vytvořily 2 brankový náskok.

V klíčových momentech podržela družstvo brankářka Michaela Polášková. Z hráček bych vyzvedla Kateřinu Pšenicovou bojovník a jím vlastním způsobem překonávala obranu jak z proskoků, tak z dálky a nebo přihrávala do zakončení jiným hráčkám. Všechny hráčky bojovaly ale svými proskoky se nejvíce zviditelnila Kristýna. Očenášková.