English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Kunovice byly tentokrát kvalitnějším týmem

Kunovice byly tentokrát kvalitnějším týmem 28.09.2015 12:48:57 - autor: , přečteno 1416x


SHK Kunovice - DHK ZORA Olomouc B 33:23 (16: 9)


Rozhodčí: Králíček, Letev        64 diváků        7 m hody: 2 - 2          vyloučení: 3 - 3

Sestavy a branky:
Kunovice:
Pauříková, Tobiášová - Hrabalová 1, Jagošová 1, Brablcová 2, Sklenářová 3, Kožuchová 1, Romanová 5, Balážová 8, Vinyatynská 3, Janásková 1, Gajdorusová, Kratochvílová 2/2, Štěrbová 6.

Trenér: René Gärtner

Olomouc B: Derzsiová, Havlíčková - Hvostaľová 8/2, Sovová, Zimová 2, Macharáčková 5, Sklenářová 4, Míšová 4, Doleželová, Studená.

Trenér: Alois LASOVSKÝ

Hodnocení provedl trenér Alois Lasovský
Se soupeřem jsme drželi krok do 15. minuty prvního poločasu. Hráčkám pak docházely síly .Pro nemoc nemohla hrát Kapsová. Spojky tím pádem hrály bez střídaní. Musela hrát na střední.spojce Sovová..Tento úkol zvládla dobře. Ve druhém poločase se zranila Zímová. Přesto s ofenzivní činností byla spokojenost. Horší to bylo s obranou, kde nám dělaly potíže zkušené pivotmanky Brablcová s Vinyatynskou a střelba z dálky Balážové. Velmi dobrý výkon podaly v útoku Hvosťalová, Macharáčková a do zranění Zímová. Na křídle hlavně v druhém poločase se dařilo Sklenářové. Derzsiová v brance za  obdržené branky z proskoků nemohla, podala nadprůměrný výkon.