English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > V Mostě mají během dvanácti měsíců už třetího trenéra

V Mostě mají během dvanácti měsíců už třetího trenéra 01.12.2015 08:45:52 - autor: , přečteno 936x


V minulém roce před vánočními svátky skončil na lavičce úřadujících českých mistryň trenér Dušan Poloz, od ledna letošního roku ho nahradil v té době kormidelník interligového Veselí Ľuboš Hudák. Jako blesk z čistého nebe zapůsobila včerejší informace o tom, že tento renomovaný slovenský trenér už také není trenérem českých mistryň, který svou práci v Mostě ukončil údajně po vzájemné doodě na vlastní žádost.

Novým trenérem Baníku Most se stává další slovenský trenér - Peter DÁVID. Také nový trenér, stejně jako jeho předchůdce má větší zkušenosti z práce u družstev mužů, naposledy vedl celek slovenského mistra Tatranu Prešov. Na nejvyšší úrovni vedl jako trenér také bundesligový ženský tým HSG Sulzbach/Leidersbach. Od roku 2008 byl ve službách družstva mužů TV Grosswallstadt: z postu asistenta postupně přešel na pozici hlavního kouče, kde své působení uzavřel v roce 2013 po sestupu do II. Bundesligy. V létě předminulého roku skončil Dávid i ve funkci trénera slovenské mužské reprezentace, kterou vedl od února 2012. Čtyřicetdevět letý rodák z Malacek vstoupí s celkem Mostu do interligy o víkendu, kdy jeho celek nastoupí proti Slavii Preaha.

Změna trenéra v Mostě je první změnou na postu trenéra v letošním ročníku inerligové soutěže žen.