English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Oslabené béčko žen Zory si poradilo s rezervou mistra

Oslabené béčko žen Zory si poradilo s rezervou mistra 10.04.2016 12:04:16 - autor: , přečteno 1365x


DHK Baník Most B - DHK ORA Olomouc B 17:20 ( 9: 8)

Rozhodčí: Veselý, Sovová                       45 diváků                       7 m hody 4 - 2                    vyloučení: 1 - 2

Sestavy a branky:
Most B:
Bezpalcová, Smolová - Borovská 7/2, Jungová 1, Bartásková 3/1, Parthová 3, Daňková 2, Vostárková 1/1, Černá, Jelínková, Gajarská.

Trenér: Radek MADĚRA

Olomouc B - Havlíčková - Doleželová, D. Růžičková, Konečná 1, Míšová 7/1, Hochvaldová 7, Studená 1, Sovová 3/1, Sklenářová 1.

Trenérka: Mgr. Jana FISCHEROVÁ

 

KOMENTÁŘ od trenérky Jany Fischerové:

K utkání jsme odjížděly s osmi hráčkami do pole – 1 spojka, 2 pivoti, 5 křídel a s jednou – náhradní brankářkou Míšou Havlíčkovou, protože Michaelu Dederdlovou před cestou do Mostu a startem za béčko rozbolela záda. Všechna děvčata však přistoupila k utkání zodpovědně a každá se snažila podle svých možností odvést maximum. Po vyrovnaném prvním poločase jsme se v 53. minutě dostaly do pětibrankového vedení a to byl základ k úspěšnému výsledku. Je třeba pochválit všechny hráčky za zodpovědně plněnou taktiku, i když jsme se nevyhnuly řadě technických chyb v rozehrávce – to však řešila v bráně vynikajícně chytající Míša Havlíčková, která svým výkonem rozhodila i zkušenou interligovou hráčku Borovskou. V prvním poločase se střelecky prosadila z dálky především Lucka Hochvaldová, která si poradila s brankářkou Bezpalcovou, ta před týdnem chytala v bráně proti našemu áčku. V druhé půli posílila hráčky na spojkách (Hochvaldovou a Sovovou – musely hrát bez střídání) Renata Studená. Od té doby se dostávala do šancí Adriana Míšová, která se při střelbě téměř nemýlí. Z křídel jsme bohužel zaznamenaly pouze jedinou branku, navíc se Lucce Sklenářové podařilo spálit dva brejky, ale přesto si křídla zaslouží pochvalu za téměř bezchybný výkon v obraně. Na závěr je třeba znovu zdůraznit mimořádný výkon brankářky Míši Havlíčkové, který nám zajistil vítězství. Ze získaných bodů měl radost i pan řidič, který konstatoval, že je to poprvé, co veze z Mostu body.