English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Dvě devítibrankové porážky přitlačily starší žačky až ke dnu tabulky

Dvě devítibrankové porážky přitlačily starší žačky až ke dnu tabulky 02.05.2016 09:51:17 - autor: , přečteno 1229x


Obě družstva starších žaček našeho klubu nestačila na své soupeřky a obě shodně prohrála devítibrankovým rozdílem. A družstvo prohrálo v dokácím prostředí s Otrokovicemi, tedy s družstvem, které atakuje absolutní špičku soutěže a daří se mu i v Žákovské lize, kde je na výborné šesté pozici. B družstvo hrálo v Přerově proti týmu Žeravic, které je tabulkově rovněž daleko před naším družstvem. Také Žeravice hrají úspěšně v Žákovské lize, kde jsou momentálně na 10. příčce.

DHK ZORA Olomouc A - Jiskra Otrokovice 19:28 ( 9:13)

Rozhodčí: Jurečka, Šestořád 7 m hody: 1 - 3 vyloučení. 1 - 0

Sestavy a branky:
Olomouc A:
Fišerová, Morávková - Krejzlíková 3, Lešnofová, Grofková 4, Korbařová 1, Štěpánková 3, Kolčavová, Konečná, Hejlová 2, Roupcová 5/1, Maráčková 1.

Trenérka: Monika VYKOUKALOVÁ

Otrokovice: Přikrylová, Fuksová - Horová, Blahušová 3/1, Šišmišová, 1, Strojilová, M. Holubová 5/2, Šedivá 2, Vyoralová 3, Žůrková 6, Stuchlíková 7, Matelová 1, T. Holubová.

Trenér: René BLAHUŠ

Komentář trenérky Vykoukalové:
V sobotu jsme nastoupily v neúplné sestavě k MU proti družstvu Otrokovic, které má ve svých řadách talentovanou hráčku Miladu Stuchlíkovou, která i v tomto utkání potvrdila své kvality v podobě 7 vstřelených branek.

Naši neúplnou sestavu tvořily hráčky r. 2002 a doplnily nás 2 mladší žačky Krejzlíková a Kolčavová. Naši nejlepší hráčkou byla Claudie Roupcová, které během celého utkání vystřídala všechny posty kromě postu pivota. Na všech pozicích se prosazovala jak průniky na hranici 6m, tak střelbou z dálky. Zvládla vysunutou obranu 1:5. Markéta Grofková zvládla střelbu z dálky i z 6m a svými 4 brankami nás držela nad vodou. Bohužel toto utkání se nepovedlo Štěpě Hejlové, která příliš často nezpracovala přihrávku a my jsme přicházely o míč. Ve 4. min 2.pol jsme ještě upravily skóre na 11:14, ale potom následovala š ňůra rychlých protiútoků, ze kterých soupeřky úspěšně skórovaly. Tyto "laciné" branky jsme obdržely po vysokém počtu technických chyb, kdy naše hráčky nezpracovaly přihrávky. V obraně máme problém s předáváním pivota-buď jdou "ven" proti střelci 2 hráčky a pivot není obsazen, nebo naopak "ven" nejde nikdo a dostáváme branky z dálky. Škoda neproměněného 7m hodu - Grofková a náskoků ze 6m - Maráčková, Štěpánková.

SK Žeravice - DHK ZORA Olomouc B 22:13 (13: 9)

Rozhodčí: P. Novotný, Ochmann 80 diváků 7 m hody: 0 - 1 Baz vyloučení

Sestavy branky:
Žeravice: Krejčí - Obzinová, Sekaninová 2, Hrabicová 1, Lysáková 1, Uhlířová, Možíšová 10, Šebestová 4, Částečková, Onderková 3, Černá 1.

Trenér: Jaroslav SOUKUP

Olomouc B: Barboříková - Kristková 1, Stuchlová 1/1, Weiserová, Brázdilová 3, Vykydalová 1, Dušková 1, Ivánková, Paličková 1, Miklíková, Klimková 5.

Trenér Miroslav DUŠEK