English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Česko-slovenský pohár 2016 - naše st.dorky skončily třetí

Česko-slovenský pohár 2016 - naše st.dorky skončily třetí 03.06.2016 20:24:44 - autor: , přečteno 2898x

Konečná tabulka

1. HK AS Trenčín 3 3 0 0 99:74 +25 6
2. MHK Bytča 3 1 0 2 84:84 0 2
3. DHK Zora Olomouc 3 1 0 2 81:92 - 11 2
4. TJ Sokol Písek 3 1 0 2 84:99 - 15 2

 

Neděle

 

Trenčín - Písek 37:26 (17:12)
Pok. hody: 4/4 - 6/5, vylúčené: 5:3. Rozhodovali: Budzák, Záhradník- divákov
HK AS: Opátová, Polláková, B. Hanzalíková - Nejedlíková 2, D. Nosická 4, Marcineková, Mesárošová, Jašková 4, Matejíková 1/1, Takáčová 5, Zemanovičová 6, N. Ušiaková, Minárechová 3, E. Rajnohová 4/1, K. Kostelná 8/2.  
TJ SOKOL: Ouredníková, Preslová - Jakubovičová 5, S. Kovářová 9/2, Karetová 2, Hachová, Merglová 1, Bicanová 3, A. Velková 4/3, Vavřincová 1, K. Velková 1.

Bytča - Olomouc 27:28 (17:11)
Pok. hody: 5/3 - 4/4, vylúčené: 4 - 8. ČK 60. Kašparková (Olomouc, za tri vylúčenia). Rozhodovali: Budzák, Záhradník - 200 divákov
MHK: Furgaláková - Hrtánková, Gaňová, Bajzová 4, Kmošenová, A. Zahumenská 3, Bačikovská 4, Hriceňáková, Hornáková, Čillíková 1, K. Pastorková 7/2, Ren. Zahumenská 2, Hanulíková 6/1, Molíková.
DHK ZORA: Beranová, Pašková, Ošlejšková - Chlandová 5, Řezníčková 1, Bajerová, Žáčková 1, Králová, Klevetová, Vaňková, Melecká, Hurychová 12/4, Gazdíková, Grygarová 4, Kašpárková 5, Pšenicová.  

Sobota

Trenčín - Olomouc 32:21 (16:11)

Pok. hody: 6/6 - 4/3, vylúčené: 2 - 3. Rozhodovali: Balogh a Novák - 50 divákov.

HK AS: Opatová, Polláková, Hanzalíková - Takáčová 1, Minarechová 2/1, Jašková 2, Matejíková 1, Zemanovičová 6, E. Rajnohová 10/2, K. Kostelná 5/3, Mesárošová 1, Nejedlíková 1, Nosická 1, Marcineková 2.

DHK ZORA: Beranová, Pašková, Ošlejšková - Chlandová 4, Řezníčková, Bajerová 2, Žáčková, Králová, Klevetová 2, Vaňková, Melecká, Hurychová 2/1, Gazdíková 1/1, Grygarová 4, Kašpárková 3, Pšeinicová 3/1.

 

Bytča - Písek 30:26 (14:15)
Pok. hody: 6/5 - 5/5, vylúčené: 4:4, ČK 60. min. T. Hanulíková (Bytča - za tri vylúčenia). Rozhodovali: Balogh, Novák - 100 divákov
MHK: S. Furgaláková - Gaňová, Bajzová 1, Kmošenová, A. Zahumenská, Bačikovská 4, Hrtánková, Hriceňáková, A. Hornáková 1, E. Čillíková 2, K. Pastorková 11/5, Ren. Zahumenská 7, T. Hanulíková 4, Molíková.
TJ SOKOL: Ouredníková, Preslová - Jakubovičová 3, S. Kovářová 19/4, Karetová 1, A. Hachová, Merglová 1, Bicanová, A. Velková 2/1, Vavřincová, K. Velková.

Pátek

Bytča - Trenčín 27:30 (13:16)

Pok hody: 4/2 - 4/3, vylúčené: 3 - 3. Rozhodovali: Balogh a Novák - 100 divákov.

MHK: Furgaláková - Gaňová, Bajzová 1, Kmošenová 3, A. Zahumenská 2, Bačíkovská 7, Hrtánková 1, Hriceňáková, Hornáková, Čillíková 1, Pastorková 6/1, Re. Zahumenská 3, Hanulíková 3/1, Molíková.

HK AS: Opatová, Minarechová, Hanzalíková - Nejedlíková 2, Nosická 2, Marcineková, Meszárošová, Jašková 2, Matejíková, Takáčová 1, Zemanovičová 2, Ušiaková 6, E. Rajnohová 8/3, K. Kostelná 7, Polláková.

Olomouc - Písek 32:33 (14:16)

Pok hody:  / - /, vylúčené: - . Rozhodovali: Budzák a Záhradník - 100 divákov

DHK: Beranová, Pašková, Ošlejšková - Chlandová, Řezníčková, Bajerová, Žáčková, Králová, Klevetová, Vaňková, Melecká, Hurychová, Gazdíková, Grygarová, Kašpárková, Pšenicová.

TJ SOKOL: Ouredníková, Presslová - Jakubovičová, Kovářová, Karetová, Hachová, Merglová, Bicanová, A. Velková, Vavrincová, K. Velková.

Ml.dorky

1. Iuventa Michalovce
3 3 0 0 117:86 +31 6
2. UDHK ŠG Nitra
3 1 0 2 91:100 - 9 2
3. HK Ivančice
3 1 0 2 90:97 - 7
2
4. HC Plzeň
3 1 0 2 72:87 - 15 2