English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Holky se zalekly brankaře

Holky se zalekly brankaře 30.10.2016 14:53:50 - autor: , přečteno 765x

 SK Velká Bystřice – DHK ZORA Oomouc  15: 6 ( 7: 3)  - mladší žačky

Rozhodčí: Konečná, Nastoupil                   45 diváků                   7 m hody:   1 – 0                           vyloučení: 4 – 2

 Sestavy a branky:

Vel. Bystřice: Salašnyj –  Pa. Matulík 1, Horáčková, Čáp 1, Slepica, Horáček 1, Himrová 3, Pe. Matulík, Schaffner 4/1, Juračka 3, Dvořák, Stryk 2, Krempl.

Trenér: Vladimír SCHNEIDER

Olomouc: Marešová, Šinclová 1 – Drgová, Hynková 2, Hoffmannová, Šebestová 1, Kučerová, Niklová, Z. Polesová,  Veselá, Hlaváčková 1, Maderová 1, Kalabisová.

Trenérka: Mgr. Kateřina HLAVÁČKOVÁ  

Komentář od trenérky Hlaváčkové:

Vzhledem k podzimním prázdninám jsme přesunuli utkání proti Velké Bystřici na pondělí po náročném dni ve škole. Již při rozcvičování bylo vidět, že jsou holky hlavou někde jinde než na hřišti a nemohli jsme se dostat do potřebného tempa.  Osobní obranu jsme započali několika střelami, které bohužel vychytal velmi šikovný brankář Velké Bystřice. S takovou skutečností se holky ještě nesetkaly a bylo vidět, že jim to velice ubralo na myšlení a síle se poprat. Hledali jsme cestu jak překonat soupeřova brankáře, ale nedařilo se. Skóre po osobní obranně 7:3. Díky dobré obraně nepadl v dalších deseti minutách gól ani na jedné straně. Navazujeme druhým poločasem, kde se nám nedaří, díky velkému množství technických chyb a dáváme jen 3 góly. V bráně se střídaly Petra Marešová a Eva Šinclová., holky to neměly vůbec jednoduché, hráči Velké Bystřice měli opravdu dobře umístěné střely.

Musíme na tento zápas rychle zapomenout a jít dál s hlavou nahoře a naším oblíbeným heslem, stejně jsme byli nejkrásnější. Tentokrát chválím hlavně rodiče, za výbornou logistiku v tak brzkých odpoledních hodinách během všedního dne.