English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Druhá výhra Zory nad soupeřem z vedoucí trojky

Druhá výhra Zory nad soupeřem z vedoucí trojky 04.04.2017 10:37:41 - autor: , přečteno 337x

DHK ZORA Olomouc  A – SHK Kunovice  31:23  (12:14)

Rozhodčí: Jurečková, P. Novotný      75 diváků     7 m hody:  5 – 3   vyloučení: 6 – 2

Sestavy a branky:    

Olomouc  A: Fišerová, Jemelková – Maráčková, Kubálková, Coufalová 1, Grofková 4, Miklíková 1, Stuchlová, Roupcová 11/3, Foretová 10/2, Hejlová 4, Hlaváčková.

Trenérka: Monika VYKOUKALOVÁ

Kunovice:  Vojtěšková – Fleková 13/3, Zálešáková, A. Uhlířová, Gärtnerová,  Měsíčková 5, Chýlová, Černá, Knotová 5, T Uhlířová.

Trenér: René GÄRTNER

 

V první půlce  vyrovnané utkání, kdy se hrálo stylem: soupeř vstřelil branku my vstřelily branku. Ke zlomu došlo v poslední minutě prvního poločasu, kdy jsme brankou neodpověděly a naopak po hrubé technické chybě Roupcové jsme odcházely do šaten s 2 gólovým mankem.

 

Hned z kraje druhého poločasu nám vyšla taktika, s kterou jsme do něj vstupovaly a od 1.do 10.min jsme vstřelily 10 branek v řadě za sebou, na které soupeř neuměl odpovědět a odskočily jsme na 22:15. 

 

První poločas střelecky táhly na křídle Foretová a na spojce Hejlová s Roupcovou. Druhý poločas byl střeleckým koncertem Roupcové, která kromě útoku zvládla vysunutou obranu 1:5 a narušovala soupeřovu rozehrávku. Rozstřílela se Grofková, které střely vystřelené v první půlce končily mimo bránu, nebo na břevně. Druhý poločas už její střely mířily přesně do branky. Největším smolařem utkání byla Klára Kubálková, pro kterou byla brána soupeřek začarovaná. Opětovně vyzvedávám" černou práci" dříčů Coufalové a Kubálkové v obraně - bez ní by to nešlo. Hvězdou druhého poločasu byla  br ankářka Lea Jemelková, která svými zákroky své spoluhráčky podržela, kryla jim spolehlivě záda a my mohly přecházet do rychlých protiútoků, které jsme úspěšně zakončovaly