English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Talentované házenkářky SCM na hostování do interligy

Talentované házenkářky SCM na hostování do interligy 11.01.2007 13:27:15 - autor: dhkzora, přečteno 2158x

Před zahájením odvetné části interligové soutěže WHIL, uvolnil DHK ZORA Olomouc další dvě své hráčky na hostování do konce sezony do moravských inerligových celků. Tímto krokem umožní prosadit se mladým talentům v nejvyšší soutěži a získat nesmírně cenné zkušenosti pro svůj další růst. Po Janě Kraclíkové, která hostuje v interligovém HC Zlín již ve druhé sezoně, to jsou hráčky SCM DHK ZORA Olomouc Hana Bártová, která bude hrát v družstvu úřadujícího mistra ČR Sport Sloklov Veselí a Lucie Grolichová, která bude startovat v družstvu nováčka interligy ZFP Kunovice..

Hana Bártová (1986), odchovankyně Sokola Hrabůvka, která před několika lety přestoupila do DHK ZORA Olomouc byla v předchozích dvou sezonách v kádru interligového družstva žen DHK ZORA a má na svém kontě již 18 utkání ve WHIL a 9 vstřelených branek. Pravidelně však nastupovala hlavně v 1. lize v družstvu SCM, kde patřila k elitním střelkyním.

Lucie Grolichová (1987) je odchovankyní olomouckého klubu, kde hraje od svých dětských let. Je členkou SCM a v současnosti hraje také v družstvu SCM v 1. lize žen, kde hraje v základní sestavě. Její předností je zejména rychlost, kterou využívá v brejcích.

Obě házenkářky jsou v klubech kde budou hrát interligu na hostování a v případě kolize s utkáními 1.ligy žen musí přednostně hrát v družstvu reprezentujícím SCM při DHK ZORA Olomouc.