English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky v Pardubicích

Mladší žačky v Pardubicích 16.06.2008 17:55:17 - autor: dhkzora, přečteno 2872x

Ve dnech 13.-15.6.2008 se družstvo mladších žaček Zora účastnilo turnaje "Polabiny cup 2008", ze kterého se odvezlo pohár a medaile za 1. místo.
Výhru získala děšvčata přesvědčivým výkonem, když neztratila ani bod. Na turnaji si za Zoru poprvé zahrála i dvě děvčata, která přešla po ukončení činnosti z SK UP Prior a to Vendula Fritschová a Lucie Sklenářová. Za výkon na turnaji je nutné všem poděkovat, protože všechny odvedly práci jak při útoku tak v obraně, což výsledek 78:24 potvrzuje.

O vstřelené branky se podělily takto:
Jordánová Alžběta
32 - nejlepší střelkyně a tvrdá bojovnice což prokázala při rychlém protiútoku.
Konečná Eva 14, Sklenářová Lucie 11, Ptáčníková Veronika a Brandýsová Markéta 9, Fryčáková Simona 6, která ze zdravotních důvodů neodehrála poslední tři zápasy, ve kterých by jistě ještě nějakou branku přidala, Fialová Anna 5, Fritschová Vendula 5, Opletalová Barbora 1.

Bez vstřeklených branek zůstaly Lounová Kateřina a Muchková Jessica, které na postu pivota odvedly pěknou práci jak v obraně tak i při přípravě akcí. Branku střežiyi brankařky Nováková Anna a Směšná Jaroslava a obě se podílely na dobrém výsledku družstva. O kvalitě výkonu Aničky Novákové svědčí vychytané sedmimetrové hody v posledním rozhodujícím zápase s Polabinami.

Fotogalerie