English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Starší žačky ZŠ Holečkova předčily své klubové kolegyně

Starší žačky ZŠ Holečkova předčily své klubové kolegyně 20.06.2008 08:10:37 - autor: vasek, přečteno 2732x

 

Mladší z obou družstev DK ZORA v kategorii starších žaček, hrajících soutěž Středomoravskou ligu pod hlavičkou ZŠ Holečkova, skončilo nakonec v oficiálním hodnocení soutěže na třetím místě za Zlínem a Kunovicemi o bod před svými minimálně o rok staršími kolegyněmi z klubu DHK ZORA Olomouc. V soutěži získaly celkem 19 bodů a brankový poměr 309:246. Děvčata hrála první rok v kategorii starších žaček a jsou převážně ročník narození 1994, dvě z nich ročník 1995 a dokonce o dva roky mladší je jejich nejlepší střelkyně Lucie Zimová.

Družstvo absolvovalotři silně obsazené turnaje v Brně a Pardubicích kde obsadilo 1. místo a ve Velkém Meziříčí 3. místo, na přelomu června a července odcestují na tradiční mládežnický turnaj do Italského Sand in Taufers a pobyt si zpestří několikadenním pobytem u moře v Bilione.

Družstvo nastupovalo k utkáním v této sestavě (v závorce vstřelené branky v jarní části mistrovské soutěže):
Brankařky Cristina De Colová a Michaela Havlíčková , hráčky v poli: Lucie Zimová 52, Nikola Jansová 32, Tereza Havelková 30, Lucie Hochvaldová 26, Klára Sovová 18, Karolína Olivová 14, Veronika Lounová 12, Tereza Štegrová 11, Kamila Minaříková 5, Silvie Rokytová 3, Michaela Vysloužilová.

 

Trenérkou družstva je Jana FISCHEROVÁ, která vede družstvo spolu se spolu se Sylvou ZIMOVOU.