English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Uplynulá sezona se mladším žačkám vydařila.

Uplynulá sezona se mladším žačkám vydařila. 23.06.2008 08:52:19 - autor: , přečteno 2625x

Poté, co v sezoně 2006/07 svěřenkyně trenéra Radka Dočkala sbíraly zkušenosti po svém přechodu z miniházené, v té další, druhé mezi mladšími žačkami již patřila děvčata mezi nejlepší.. V mistrovské soutěži - Středomoravské lize se umístila na pěkném 3. místě se ziskem 31 bodů a poměrem branek 404: 178.

V průběhu sezony sehrálo družstvo několik turnajů a i zde bylo velmi úspěšné. K největším úspěchům patří prvenství na mezinárodním turnaji Karviná Cup, výhrou skončil i jarní turnaj v Praze Hájích, kde startovala vedoucí družstva všech oblastních svazů, dále 2. místo na turnaji v Praze pořádaném Astrou Praha a 4. místo na turnaji v Porubě. Na velkém mezinárodním turnaji Praga Cup se děvčata probojovala až do čtvrtfinále. Jediným neúspěšným vystoupením tak byl turnaj v Otrokovicích, který se děvčatům vůbec nevydařil a skončila zde na 7. místě. Také po skončení sezony odehrála děvčata dobrý turnaj v Pardubicích, kde bez ztráty bodů vyhrála.

Sestava branky družstva v mistrovských utkáních:

Brankařky: Anna NOVÁKOVÁ, Jaroslava Směšná
Hráčky v poli: Eva Konečná 75, Tereza Fryčáková 73, Veronika Ptáčníková 64, Alžběta Jordánová 60, Simona Fryčáková 44, Vendula Fryčáková 35, Bára Opletalová 9, Kateřina Lounová 2.

Po ukončení sezony přišla do družstva dvě děvčata z UP Prior - Lucie Sklenářová a Vendula Fritschová, které už hrála na turnaji v Pardubicích a prokázaly, že budou přínosem.

Za velmi dobrý přístup k tréninkům i utkáním děvčatům děkujeme a přejem jim pěkně prožité prázdniny a vsrpnu na přípravném soustředění už začne příprava na novou sezonu, tentokrát již v kategorii starších žaček.

Trenérem družstva je Radek DOČKAL, ved. družstva: Mgr. Dana DOČKALOVÁ.