English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Házenkářky Olomouce vstupují do další přípravné fáze.

Házenkářky Olomouce vstupují do další přípravné fáze. 10.08.2008 21:12:54 - autor: , přečteno 25060x

Olomoucké házenkářky DHK ZORA Olomouc vstupují německým zápasovým turné do další, tentokrát již téměř zcela herní fáze přípravy na novou sezonu. Týdenní soustředění minulý týden zaměřené především na nabírání fyzičky, ale částečně již i na nácvik základních házenkářských prvků, v Kostelci na Hané absolvoval kompletní 18 členný kádr družstva. Tří až čtyři denní tréninkové fáze daly děvčatům hodně zabrat, všechny však pracovaly velmi aktivně s vědomím toho, že jedině tvrdá práce jim může přinést ovoce.

V pondělí brzy ráno odjíždí patnáctka hráček na týdenní turné po Německu v rámci kterého sehraje řadu přípravných utkání a absolvuje i několik tréninkových jednotek. Do Německa neodcestovaly Barbora Raníková, která si doléčuje zranění lokte, ke kterému přišla na akademickém mistrovství světa v Itálii, další zraněnou je Barbora Stuchlová, která si přivodila zranění o víkendu při jízdě na kole a Lucie Severová, která se nevešla do počtu hráček proto, že jejich počet do Německa byl německým manažerem zajišťujícím akci, početně limitován.

Hned první den zájezdu nastoupí ve večerních hodinách Hanačky v Erfurtu k utkání proti loni šestému družstvu 1. bundesligy, ve kterém hraje Olomoucká odchovankyně Lucka Fabíková a další česká reprezentantka Martina Knytlová a které bude ve dnech 22. - 24. srpna startovat na našem turnaji o Pohár míru. Německé družstvo má pro nový ročník ty nejvyšší ambice, posílil se hned o pětici, vesměs zahraničních hráček. Posilou je brankařka Bralo - juniorská reprezentantka Chorvatska, dvě reprezentantky Makedonie - levoruká spojka Daniela Noveská a křídlo Andrijana Atanasoska, polský pivot Dominika Dolny, a nejzářivější hvězdou ze všech posil je pak chorvatská reprezentační spojka a mistryně světa v beach-handballu z letošního roku - Petra Starček.

O výsledcích našich děvčat ve všech zápasech turné i na víkendovém Piran Cupu budeme průběžně informovat.

Fotogalerie

Zobrazuji 125 (z 300 fotografií).  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [další >>]