English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Černý víkend družstev DHK ZORA Olomouc

Černý víkend družstev DHK ZORA Olomouc 22.09.2008 11:59:49 - autor: , přečteno 1992x

 

Po nečekané a dlužno s odstupem času říci i nezasloužené ztrátě bodu v interligovém utkání žen na jihu Čech s celkem Házená Jindř. Hradec 20:20, nebyla o víkendu úspěšná ani ostatní družstva klubu, hrající v nejvyšších soutěžích svých kategorií. Všechna čtyři družstva musela opustit svá vedoucí postavení v tabulkách a všechna se svorně usadila zatím na třetích místech ve svých soutěžích..

Juniorské družstvo hrající jako DHK ZORA Olomouc jun. hrálo své utkání 1. ligy žen v sobotu v Liberci a prohrálo zde po boji o jedinou branku 22:23, když ještě v poločase vedly Hanačky o tři branky. Družstvo starších dorostenek hrálo tak jako interligové ženy v Jindř. Hradci a také ony zde stejně jako juniorky v Liberci, podlehly dokonce stejným výsledkem o jedinou branku 23:22. Překvapivě pak prohrály v Brně mladší dorostenky, když je vlastně porazily dvě hráčky, které se připravují v Olomouci v SCM a hrají za družstvo starších dorostenek, v soutěži mladších dorostenek však hrávají za svůj mateřský klub Tatran Bohunice brankařka Veronika Fialková a Míša Ždánská, která sama nastřílela našemu družstvu 11 branek. Brankařka Veronika Fialková byl k nepřekonání a Míša Ždánská, sama nastřílela našemu družstvu 11 branek a byla nejlepší hráčkou na hřišti.

Podrobnosti k jednotlivým utkáním se zpracovávají..