English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Po minulém černém víkendu, přišel víkend plný radosti

Po minulém černém víkendu, přišel víkend plný radosti 28.09.2008 21:33:36 - autor: , přečteno 1727x

 

Minulý víkend byl z pohledu mládežnických družstev klubu víkendem černým, tentokrát hrála všechna tři ligová družstva v domácím prostředí a všechna si připsala plný bodový zisk. Nejtěžší výchozí pozici měly jistě mladší dorostenky, které měly za soupeře souseda v tabulce, který měl po třech kolech jen o bod méně než Olomoučanky as dokázal ve druhém kole vyhrát i ve Zlíně. Bylo to utrkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byly lepší domácí dorostenky, které také poločas vyhrály o tři branky. Ve druhím poločase se více dařilo hostujícím děvčatům ale v koncovce byly přece jen šťastnější domácí, když v polsední vteřině rozhodla o dvou bodech nejlepší jejich hráčka Hofírková, po samostatné akci z rychlého protiútoku. DHK ZORA Olomouc - Sokol Karviná 25:24 (14:11).

Starší dorostenky.hrály, proti ambicioznímu týmu z Plzně, který je sice nováčkem soutěže, má však ve svém středu dvě dorostenecké a jednu juniorskou reprezentanku (Denisa Kylarová).. Domácí družstvo však zahrálo ve velkém stylu, po celé utkání vedlo a v průběhu druhého poločasu si vytvořilo dokonce až 13 brankový náskok, který hostující děvčata v poslední desetiminutovce jen korigovala. DHK ZORA Olomouc - HC Plzeň 33:26 (15:12).

Juniorky měly za soupeře v 1. lize žen asi současně jeho nejslabšího účastníka, který má sice k dobru utkání ve Zlíně, ale je zatím bez bodového zisku. Hostující družstvo bylo sice zkušenějším týmem, ale Olomoucké mládí ho převyšovalo ve všech směrech. Posilou mladých Hanaček byla Barbora Stuchlová, která z pracovních důvodů nestíhá přípravu s interligovým družstvem žen, ukázala však, že v první lize žen by mohla patřit k největším hvězdám soutěže. DHK ZORA Olomouc jun. - Sokol II. Kobylisy 37:20 (18:9).

Podrobnosti k jednotlivým utkáním se zpracovávají