English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Přijďte ve středu povzbudit hrdinky z Pančeva

Přijďte ve středu povzbudit hrdinky z Pančeva 11.11.2008 16:14:12 - autor: vasek, přečteno 1857x

Bez jediného tréninku po posledním utkání 3. kola Poháru vítězů poháru v srbském Pančevu, nastoupí ve středu 12. listopadu v 18:30 hod. v hale DHK ZORA Olomouc, Hanačky ke čtvrtfinálovému utkání Českého poháru, proti odpočatému a po úspěchu prahnoucímu, interligovému družstvu Casta Sokol Písek. Olomoučanky sužované úzkým kádrem hráček přijely ze Srbska hodně unavené, ale šťastné a spokojené z postupu do osmifinále.

Český pohár je soutěží, kde letos Hanačky také obhajují prvenství získané loni ve Zlíně. Proto samozřejmě budou chtít uspět i tentokrát. Bohužel v poháru hraje i naše juniorka a protože tři hráčky z kádru interligového družstva (Pašková, Severová, Gebre Selassie) už nastoupily v Českém poháru za družstvo juniorek, nemohou hrát za družstvo žen. Do utkání Českého poháru tedy nastoupí všechny zdravé a nezraněné hráčky družstva žen, které nastoupit mohou, nebude to však v žádném případě počet, který je pro takováto utkání obvyklý. S největší pravděpodobností tedy nastoupí ty, které se v pondělí ráno vrátily ze Srbska a budou muset i přes únavu, překonat ještě poslední zápas předlouhé série posledních dvou týdnů.

A že to nebude utkání, kde by si mohly odpočinout je zřejmé. Sokol Písek jistě přijede do Olomouce s vůlí poprat se o postup a překazit tak domácím jejich plány a myšlenky na semifinále. Jihočešky jsou zatím sice až na předposledním místě interligy, když získaly jediné dva body za výhru hned v 1. kole v jihočeském derby v Jindř. Hadci, hrály však teprve dvě utkání v domácím prostředí, šestkrát musely na hřiště soupeře. V družstvu je několik excelentních střelkyň, dvě z nich Iveta Luzumová a Michaela Borovská figurují v první desítce nejlepších střelkyň interligy (Luzumová třetí s 63 a Borovská šestá s 53 brankami).

Děvčata jistě přivítají povzbuzování svých příznivců, které by jim mohly pomoci překonat únavu. Utkání se hraje ve středu 12. listopadu 2008 v hale DHK ZORA Olomouc od 18:30 hod. za řízení brněnských mezinárodních rozhodčích Václava Horáčka a Jiřího Novotného.

Vstup na utkání je volný. Přijďte povzbudit děvčata v jejich boji !!!