English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Poslední příprava před Slavií.

Poslední příprava před Slavií. 05.12.2008 11:23:09 - autor: dhkzora, přečteno 1937x

Poslední přípravou házenkářek Zory, před pokračováním interligy v neděli v Praze proti Slavii, bylo čtvrteční přípravné utkání proti vedoucímu celku 1. ligy žen Sokolu Poruba. V utkání, které proběhlo v tréninkovém tempu převyšovaly domácí házenkářky svého soupeře ve všech směrech. Trenér Alois Lasovský, který družstvo vedl sám za nemocného Lubomíra Krejčíře, dal příležitost všem hráčkám (nenastoupila jen nemocná Irena Kozáková a juniorky, které budou v neděli hrát za juniorku Zory čtvrtfinále Českého poháru, také v Praze na Slavii s juniorkou Slavie), zahrály si všechny a po této stránce tedy utkání splnilo svůj účel.

V brance se po dlouhé době objevila na jeden poločas i Bára Raníková a zdá se, že by mohla být v pořádku. Nastoupily i všechny čtyři reprezentantky, které se vrátily z kvalifikace a od středy se už zase připravují s družstvem Zory. Domácí družstvo se v utkání zaměřilo zejména na pilování obranných variant, protože obrana by mohla v neděli sehrát v Praze rozhodující roli.

I kdyř výsledek není vůbec důležitý, tak jen pro pořádek:
DHK ZORA Olomouc - Sokol Poruba 40 : 29 (21:12)

Rozhodoval. Valdemar Macharáček

Sestava a branky DHK ZORA:
Raníková, Vyhlídalová - Hejtmánková 6/2, Kovačíková , Růžičková 3, Kelarová 6, Salčáková 3, Uličná, Spíchalová 3, Selucká, Hrbková 6, Dostálová 7, Tomečková 6/1.