English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > V sobotu se hraje středomoravské derby házenkářek

V sobotu se hraje středomoravské derby házenkářek 12.12.2008 05:18:14 - autor: , přečteno 1842x

Předposlední kolo první poloviny základní části interligy svede proti sopbě v sobotu dvě družstva ze Střední Moravy. V hale DHK ZORA Olomouc se utká domácí DHK ZORA s HC Zlín. Domácí po porážce v Praze se Slavií se budou jistě v posledním utkání letošního roku chtít rehabilitovat a před svými diváky budou chtít získat oba body.

Bohužel družstvo ještě nebude kompletní - Bára Raníková má stále ještě zdravotní komplikace, uzdravila se však už alespoň druhá z brankařek Irena Kozáková, takže bude moci v domácím dresu nastoupit dvojice brankařek. Jinak je kádr kompletní a odhodlán vypustit na hřišti i duši bude-li to potřeba.

Hostující celek se lepší od zápasu k zápasu, po změně trenéra, kdy místo slovenského kouče Luboše Amberského převzal tým Milan Buday, porazily zlíňačky minulý víkend ve své hale zatím tápající Písek . O své dobré formě přesvědčily i ve středu, kdy znovu doma hodně potrápily Slavii Praha v boji o poslední volné místo v semifinále Českého poháru. Slavistky sice postoupily po výhře 30:33, ale po prvních třiceti minutách byl stav 12:21 !!!!! pro domácí.

V dresu hostí září v poledních zápasech nejlepší střelkyně interligy Michaela Budayová, hru skvěle diriguje reprezentantka Petra Růčková a vynikající forma zastihla na závěr letošního roku na křídle hrající Barboru Jalůvkovou. Toto trio nasázelo ve zmiňovaných zápasech svým soupeřkám dohromady 43 branek z celkového počtu 58 a bude tedy asi i v Olomouci hlavní zbraní trenéra Budaye.

Přijďte tedy v sobotu povzbudit Hanačky v jejich boji. Utkání se hraje v sobotu 13. prosince v 17:30 hod. v hale DHK ZORA Olomouc.