English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Třinácté kolo interligy se hrálo bez Hanaček

Třinácté kolo interligy se hrálo bez Hanaček 19.01.2009 10:39:39 - autor: vasek, přečteno 1641x


Třinácté kolo měla o víkendu na pořadu interliga, po odstoupení B. Bystrice, má vždy jedno z družstev volno, tentokrát si „odpočinek" vybralo družstvo DHK ZORA Olomouc. Uplynulé kolo se obešlo bez překvapení, dvě utkání měla příchutˇ derby, v ostatních utkáních si favorité se svými soupeři vesměs poradili. Nejvíce práce měla nakonec Iuventa Michalovce, která se v domácím prostředí dost natrápila proti skvěle hrající Slavii Praha, která přitom na východ přijela jen s deseti hráčkami a jedinou brankařkou. Mísařovou.

Velmi zajímavé a dlouho očekávané bylo jihočeské derby v Písku, ve kterém chtěly svěřenkyně trenéra Kumpána a náš příští soupeř - družstvo J. Hradce, oplatit Písku porážku z podzimu, kdy u Vajgaru dost překvapivě prohrálo 23:20. Za premiérové asistence televizních kamer v přímém přenosu z písecké haly si však domácí, které už nastoupily i s uzdravenou Ivetou Luzumovou výhru vzít nenechaly a dotáhly se již na pouhé dva body za svého soupeře a družstvo Zlína. Boj o čtvrté postupové místo do play-off i o to, komu zbude černý Petr v podobě baráže o udržení, bude ještě mezi trojicí Písek, Zlín a J.. Hradec hodně zajímavý.

V dalším televizním utkání si ve Veselí domácí poradily bez problémů s Partizánskym, které znovu potvrdilo, že na hřištích soupeřů je poloviční, zatímco doma může hrát vyrovnané partie s kýmkoliv. Duslo Šal'a po sérii neúspěšných výsledků si bez potíží poradilo doma se Zlínem . Naopak v přímém souboji o třetí místo mezi dvěma slovenskými celky, měla posílená Bratislava nečekané problémy s Trenčínem, když se domácím hned na začátku utkání zranila tvůrkyně hry Petra Beňušková a potvrdilo se tak jak velkou oporou pro družstvo je.

Příští kolo se hraje o tomto víkendu a Hanačky přivítají ve své hale v sobotu 24. ledna od 17:30 hod. družstvo Házená Jindř. Hradec.