English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Žákovská liga starších žaček zahájila – starší žačky Zory vyhrály turnaj v Písku

Žákovská liga starších žaček zahájila – starší žačky Zory vyhrály turnaj v Písku 17.02.2009 11:17:16 - autor: , přečteno 2712xSvým druhým kolem zahájila letošní ročník celostátní soutěž starších žaček - Žákovská liga, ve které startují nejlepší družstva všech oblastí. Dvacítka přihlášených družstev byla rozdělena do čtyř skupin po pěti účastnících, kteří sehráli uplynulý víkend turnaje v nichž hrála družstva systémem každý s každým. Družstva umístěná v jednotlivých skupinách na posledních místech pro letošní ročník v Žákovské lize končí, šestnáctka družstev postoupila do 3. kola, které se bude hrát 7., nebo 8.března.


Naše družstvo vedené trenérkou Janou FISCHEROVOU vstoupilo do soutěže velmi úspěšně, když dokázalo vyhrát jednu ze skupin v Písku a suverénně tak postoupilo do třetího kola.

V Písku děvčata postupně hrála utkání s těmito výsledky:
DHK ZORA Olomouc¨
- SHK Pardubice 17:16, SHK Kunovice 14:14, Sokol Ostrava Zábřeh 18: 9, Sokol Písek C 16:14.
Nejlepšími střelkyněmi družstva byly Lucie Zimová 24, Lucie Hochvaldová 11 branek.

Ve třetím kole ŽL budou naše děvčata hrát ve skupině „I", ve které jim budou soupeřem celky: DHC Slavia Praha, Sokol Praha Vršovice a DHK Loko Liberec. Místo konání tohoto turnaje bude určeno později.

Pořadí v jednotlivých skupinách 2. kola:
Skupina E (Písek)

1. 1. DHK Zora Olomouc, 2. TJ Sokol Ostrava Zábřeh, 3. TJ Sokol Písek C, 4. SHK Kunovice, 5. SHK D.P Pardubice
Skupina F Ledeč nad Sázavou)
1. HC Zlín A, 2. DHC Slavia Praha, 3. Lesana Zubří, 4. DHC Plzeň A, 5. TJ Kvf Ledeč n.Sáz.
Skupina G (Plzeň)
1. TJ Sokol Písek A, 2. HC Plzeň, 3. Sokol Vršovice, 4. HC Zlín B, 5. Tatran Bohunice
Skupina H (Strakonice)
1. Jiskra Havl. Brod, 2. HBC Strakonice, 3. HC Háje, 4. DHK Loko Liberec, 5. TJ Spartak Třebíč
S