English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Čtrnáct házenkářek Zory v nominaci reprezentací

Čtrnáct házenkářek Zory v nominaci reprezentací 18.02.2009 18:09:44 - autor: , přečteno 1702x

Po víkendovém 17. kole interligy a 13. kole dorosteneckých soutěží mají všechny mistrovské soutěže třítýdenní reprezentační přestávku, ve které tři reprezentační výběry České republiky (ženy, juniorky, dorostenky) budou mít své akce. Nejmladší výběr dorostenek se po krátkém soustředění v Hodoníně přesune do Maďarska, kde bude hrát kvalifikaci o postup na ME své věkové kategorie, juniorky absolvují přípravný turnaj v Olomouci ve dnech 05. - 07. 03. 2009 (Česká republika, Rakousko, Polsko, Bulharsko) a ženy budou hrát ve stejném termínu na tradičním turnaji v Chebu (Česká republika, Slovensko, Polsko, Ukrajina).

V nominacích je také celkem čtrnáct hráček z našeho klubu. Do družstva žen byly povolány Barbora Raníková, Romana Tomečková, Michaela Hrbková, Kristýna Salčáková a jako náhradnice Dominika Selucká, do juniorského výběru Barbora Pašková, Anna Gebre Selassie a jako náhradnice Denisa Růžičková a Aneta Houdková,. Do družstva dorostenek byly povolány Petra Smékalová, Tereza Kubáčková, Andrea Kulíšková a jako náhradnice Karolína Spurná a Dominika Hymrová..

Popřejme všem našim hráčkám úspěšný start v reprezentačních družstvech