English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Starší žačky jsou už ve 4. kole Žákovské ligy - DOPLNĚNO !!!

Starší žačky jsou už ve 4. kole Žákovské ligy - DOPLNĚNO !!! 08.03.2009 22:52:49 - autor: vasek, přečteno 2231x

Třetí kolo Žákovské ligy starších žaček se hrálo v sobotu v Praze v hale ve Vršovicích. Svěřenkyně trenérky Jany Fischerové znovu potvrdily,svou letošní výbornou výkonnost a vybojovaly si postup do 4. kola, když ve Vršovicích dvakrát své soupeřky vysoko přehrály a,o jedinou branku prohrály jen se Slavií Praha.

Děvčata v Praze zahrála velmi dobře, je potěšitelné, že se střelecky prosadily všechny tři vysoké hráčky Zimová, Jansová i Hochvaldová. Utkání s Vršovicemi Libercem bylo jasnou záležitostí a zahrály si všechny hráčky družstva. Škoda, že se nepodařilo ubránit hráčku Slavie Pokornou, která nám nastřílela 10 branek.

Sestava a branky DHK ZORA Olomouc:

Kristina Decolová 1, Michaela Havlíčková - Lucie Zímová 19, Nikola Jansová 12, Lucie Hochvaldová 12, Klára Sovová 8, Veronika Lounová 4, Tereza Štegrová 4, Kamila Minaříková 4, Silvie Rokytová 2, Veronika Ptáčníková 2.

Trenérka Jana Fischerová

Výsledky:
DHK ZORA Olomouc - Sokol Vršovice 24: 9, DHC Slavia Praha 16:17 a Loko Liberec 27:4.

Čtvrté kolo Žákovské ligy se bude hrát v naší hale v sobotu 28. března 2009, kdy bude startovat 6 družstev, která postoupila ze 3. kola. Starovat zde budou HC Zlín A, HC Zlín B, SHK Kunovice, DHK ZORA Olomouc, Sokol Písek C a SDHK D-P Pardubice