English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky rozstřílely v přípravě Zlín

Hanačky rozstřílely v přípravě Zlín 12.03.2009 07:22:36 - autor: , přečteno 2226x

Po třítýdenní přestávce pokračuje o víkendu interliga házenkářek 18. kolem a obě středomoravská družstva hrají svá utkání v domácím prostředí. Olomouc hostí v sobotu Veselí a do Zlína v neděli přijede Slavia Praha. Trenéři obou týmů se tedy domluvili na herní přípravě, aby se děvčata znovu dostala do zápasového rytmu. Řada z nich sice absolvovala reprezentační akce, zbývající hráčky kádru však jen tvrdě trénovaly, ale bez zápasového zatížení.

Obě družstva do přípravného zápasu v Olomouci nastoupila bez několika hráček základní sestavy, v Olomoucké sestavě chyběla nemocná Růžičková, mladé juniorky Gebre Selassie se Severovou a studijní povinnosti si plnící Míša Hrbková, v dresu Zlína zase chyběla zejména nejlepší střelkyně interligy Míša Budäyová, Klára Talašová a Monika Pažourková.

Utkání samotné neslo všechny znaky přípravy, nehrálo se tak do těla jak by bylo třeba, obrany hrály dost bezstarostně a branky padaly ve většině případů po rychlých protiútocích.

DHK ZORA Olomouc HC Zlín 47:23 (21:13)

Rozhodčí: J. Novotný 7m hody: 2/2 - 3/1 vyloučení 3 - 0

Sestavy a branky:
Olomouc: Raníková, Kozáková, Vyhlídalová - Hejtmánková 2, Pašková 3/1, Kovačíková 3, Uličná 4, Kelarová 8, Goldová 2, Selucká 5, Salčáková 3, Tomečková 10/1, Dostálová 7.
Trenér: Lubomír KREJČÍŘ

Zlín: Mahďáková, Dederlová - Jalůvková 1, Růčková 6, Brzósková 1, Šviráková 3, Holubová 2, Nudní 2/1, Pospíšilová 2, Zmeškalová, Cedidlová 3, Popelková, Drybčáková, Talašová L. 3, Vránová.
Trenér: Milan BUDAY