English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Černá neděle mladých Olomoučanek

Černá neděle mladých Olomoučanek 31.03.2009 09:20:38 - autor: , přečteno 1510x

 

Všechna tři družstva DHK ZORA Olomouc, hrající v soutěžích ČSH startovala v neděli v Ostravě, kde jim byla soupeřem družstva Sokola Poruba. Ve všech třech případech byly domácí házenkářky nad síly Hanaček. Zejména starší dorostenky Sokola deklasovaly Olomoucké družstvo rozdílem třídy a utkání potvrdilo, že se starší dorostenky Olomouckého klubu dostaly do herní a výsledkové krize. Před dvěma týdny totiž prohrály také velkým rozdílem (36:27) v Plzni průměrnému HC Plzeň. Do Ostravy nejely v roli favorita, přesto zde však měly sehrát důstojnější roli. Vždyť na podzim dokázaly se stejným soupeřem doma remizovat.

Mladší dorostenky naopak nastupovaly do utkání v roli favorita, vždyť před několika týdny v dohrávce z podzimu dokázaly Porubu doma porazit 30:13. Utkání se jim však také nevydařilo, vyprodukovaly velké množství technických chyb a jejich střelecká produktivita byla žalostná.

Olomoucká juniorka sehrála v Ostravě s aspirantem na postup do interligy naprosto vyrovnanou partii a až do závěru zápasu držela soupeře „na dostřel". Utkání to bylo kvalitní, hodno dvou nejlepších družstev soutěže. Bylo to úplně jiné utkání než to, ve kterém Olomoučanky podlehly na podzim Porubě v domácím prostředí po ustrašeném a matném výkonu..

Výsledky jednotlivých utkání:

Mladší dorostenky: Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 29:25 (15:11)
Starší dorostenky: Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 29:18 (11: 7)
1. liga ženy: Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc jun. 28:25 (15:14)