English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > Příprava před Veselím

Příprava před Veselím 07.05.2009 07:55:26 - autor: , přečteno 1598x

 

K poslední herní přípravě před velkým finálovým soubojem s Veselím, si zajely ve středu házenkářky DHK ZORA Olomouc do Polanky n. O., kde se v krásné místní hale střetly v přípravném zápase s vítězem 1. ligy žen a postupujícím do baráže o interligu - Sokolem Poruba. Cílem bylo dostat hráčky znovu do zápasového rytmu, vždyť od semifinálového utkání v Praze uplynul už celý týden.

Do Polanky odjel kompletní kádr s výjimkou Selucké, zotavující se po zranění a Gebre Selassie, která si plnila studijní povinnosti. Trenér Krejčíř dal stejný časový prostor všem hráčkám, vystřídaly se i všechny tři brankařky. Příprava splnila svůj účel i když se hrálo v poklidu, nechybělo několik pěkných házenkářských akcí, děvčata si s chutí zahrála a všechny se již těší na sobotní utkání ve Veselí. Utkání bylo i přípravou pro domácí družstvo, které již příští týden čeká první utkání baráže, proti družstvu Jindřichova Hradce. Výsledek vůbec není důležitý, přesto pro pořádek :

Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 23:34 (10:17)

Sestava a branky ZORY: Raníková, Vyhlídalová, Kozáková - Hejtmánková 4/1, Kelarová 4, Kovačíková, Růžičková 3/2, Salčáková 4, Dostálová 4, Tomečková 3, Uličná 3, Severová 2, Hrbková 4, Pašková 1, Goldová 2.