English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Vyvrcholení sezony mladších dorostenek

Vyvrcholení sezony mladších dorostenek 20.05.2009 10:37:08 - autor: , přečteno 1728x

 

Vyvrcholením zatím velmi úspěšné sezony družstva mladších dorostenek DHK ZORA Olomouc, bude víkendový finálový turnaj o mistra České republiky. Pořadatelství bylo svěřeno agilnímu klubu Jiskra Havl. Brod a proběhne v sobotu a v neděli v místní sportovní hale.

Do finále postoupilo po dvou nejlepších družstvech z obou skupin dlouhodobé soutěže 1. ligy mladších dorostenek. V české skupině se na prvních dvou místech umístila družstva DHC Slavia Praha a družstvo pořádajícího oddílu Jiskra Havl. Brod. Slavistky absolvovaly celou soutěž s jedinou porážkou právě od Havl. Brodu, který zase naopak prohrál jediné utkání a to se Slavií a k tomu ještě hrál dvakrát nerozhodně (v Praze Hájích a v Plzni). Na dalších nepostupových místech, s větším bodovým odstupem, skončily Sokol Písek a DHC Plzeň.

Z moravské skupiny postoupil první HC Zlín, který v sezoně 3 krát prohrál (v Kunovicích, Olomouci a Otrokovicích), druhá skončila děvčata DHK ZORA se čtyřmi prohrami ( v Bohunicích, Kunovicích, Zlíně a v Porubě). Na dalších místech se pak umístila se ztrátou šesti a více bodů družstva SHK Kunovice, Sokola Poruba a Jiskry Otrokovice.

Favority je nutno hledat především ve vítězích obou skupin, věřme však, že svěřenkyně trenéra Jana Bělky udělají maximum pro to, aby na Hanou přivezly jednu z medailí.

Časový rozpis turnaje:
Sobota 23. 05. 2009:

09:00 DHC Slavia Praha - DHK ZORA Olomouc
11:00 Jiskra Havl. Brod - HC Zlín

16:00 DHK ZORA Olomouc - HC Zlín
18:00 DHC Slavia Praha - Jiskra Havl. Brod

Neděle: 24. 05. 2009:

09:00 Jiskra Havl. Brod - DHK ZORA Olomouc
11:00 HC Zlín - DHC Slavia Praha