English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Prohlášení výkonného výboru DHK ZORA Olomouc - Trenérem interligového družstva byl jmenován Libor MALÍNEK

Prohlášení výkonného výboru DHK ZORA Olomouc - Trenérem interligového družstva byl jmenován Libor MALÍNEK 27.05.2009 09:59:28 - autor: vasek, přečteno 2202x

Prohlášení výkonného výboru DHK ZORA Olomouc

Výkonný výbor se rozhodl na mimořádném zasedání po ukončení WHIL, že pro další sezonu bude realizovat změnu na pozici hlavního trenéra družstva žen. Tomuto kroku předcházela několikaměsíční diskuse na toto téma a mnoho dílčích jednání.
Výkonný výbor nakonec rozhodl, že po deseti letech nazrála doba, kdy družstvo potřebuje změnu vedení, změnu komunikace, nový impuls a motivaci, kterou může přinést jen nový trenér.
Stanovisko výkonného výboru bylo s Mgr.Lubomírem Krejčířem projednáno a byla podepsána dohoda o ukončení stávající smlouvy. Současně s ním bylo projednáno jeho další působení v klubu a podmínky.

Výkonný výbor však jednoznačně ocenil obrovský kus práce, který Mgr.Lubomír Krejčír v klubu vykonal a výsledků, kterých dosáhl. Jeho působení na lavičce bylo spojeno s tituly, působením v pohárech i dalšími umístěními družstva. Ať se již rozhodne zda bude pokračovat v práci pro klub, nebo trénovat v jiném klubu, přejeme mu hodně zdaru.

Výkonný výbor na svém zasedání dále schválil pana Libora Malínka do funkce nového trenéra družstva žen a pověřil jej předložením návrhu nového realizačního týmu pro následující sezonu.

V Olomouci dne 27.5.2009