English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Olomoucká hala - Jen drobné vady na kráse

Olomoucká hala - Jen drobné vady na kráse 24.06.2009 08:04:33 - autor: vasek, přečteno 1793x

Zajímavý pohled na úroveň jednotlivých hal, v nichž se v Česku hraje interliga, přináší 5. číslo časopisu HANDBALL PLUS, které v minulých dnech vyšlo. Jeden z ligových rozhodčích Petr Halada zde hodnotí ze svého pohledu úroveň stánků v nichž interligová družstva hrají svá utkání.

Z hodnocení vyšla nejlépe samozřejmě nová hala v Jindřichově Hradci, která splňuje ta nejpřísnější kriteria a se svou kapacitou 1500 diváků a při zápasech vždy solidně zaplněným hledištěm vytváří tu prvou házenkářskou atmosféru. Byla hodnocena pěti body - tedy „Klasa !" Na druhém pořadí je hodnocena hala DHK ZORA Olomouc, která dostala čtyři bodíky a je hodnocena jako „Jen drobné vady na kráse". Navíc v hodnocení je také uvedeno, že některá utkání hraje naše družstvo v hale UP, která je podle hodnotitele hodně kvalitní.

Se třemi bodíky - s hodnocením: „Prostě průměr" jsou na tom v hodnocení stejně hala mistrovského Brittermu Veselí a haly na Slavii a ve Zlíně, které jak říká pan Halada jsou takové naše klasiky. Starší solidní haly, ale žádný mimořádný komfort. Jako nejhorší vyšla v hodnocení se dvěma body - „Nešlo by to vylepšit ?" hala v Písku.

Jistě zajímavé hodnocení. A to pan Halada samozřejmě nemohl do hodnocení zahrnout vylepšení v naší hale, která se zde uskutečnila v posledních dvou, letech. Nové výborné osvětlení, zrekonstruované šatny pro hráčky, včetně té domácí, která je navíc vybavena velkou vířivkou a další vylepšení, která naši diváci zaznamenají na začátku nové sezony. Naše hala sice patří mezi ty menší, ale jak se říká - malá, ale naše !!! Hlavně aby se v ní cítili dobře naši diváci a hráčky.

l