English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > KOMPLETNÍ ROZPIS WHIL 2009-10

KOMPLETNÍ ROZPIS WHIL 2009-10 26.06.2009 11:06:20 - autor: dhkzora, přečteno 1771x

Kompletní rozpis utkání WHIL 2009/10

 

1. kolo 12. kolo
05.09.So18:00J. Hradec-Michalovce16.01.So18:00Michalovce-J. Hradec
05.09.So18:00Veselí n.M.-Olomouc16.01.So17:30Olomouc-Veselí n.M.
05.09.So15:00Písek-Partizánske16.01.  Partizánske-Písek
05.09.So17:30ŠKP Bratislava-Šaľa16.01.So18:00Šaľa-ŠKP Bratislava
05.09.  Inter Bratislava-Slavia Praha17.01.Ne15:00Slavia Praha-Inter Bratislava
05.09.  Zlín-Trenčín16.01.So18:00Trenčín-Zlín
            
2. kolo13. kolo
12.09.So18:00Michalovce-Trenčín23.01.So18:00Trenčín-Michalovce
13.09.Ne15:00Slavia Praha-Zlín23.01.  Zlín-Slavia Praha
12.09.So18:00Šaľa-Inter Bratislava23.01.  Inter Bratislava-Šaľa
12.09.  Partizánske-ŠKP Bratislava23.01.So17:30ŠKP Bratislava-Partizánske
12.09.So17:30Olomouc-Písek23.01.So15:00Písek-Olomouc
12.09.So18:00J. Hradec-Veselí n.M.23.01.So18:00Veselí n.M.-J. Hradec
            
3. kolo14. kolo
19.09.So18:00Veselí n.M.-Michalovce30.01.So18:00Michalovce-Veselí n.M.
19.09.So15:00Písek-J. Hradec30.01.So18:00J. Hradec-Písek
19.09.So17:30ŠKP Bratislava-Olomouc30.01.So17:30Olomouc-ŠKP Bratislava
19.09.  Inter Bratislava-Partizánske30.01.  Partizánske-Inter Bratislava
19.09.  Zlín-Šaľa30.01.So18:00Šaľa-Zlín
19.09.So18:00Trenčín-Slavia Praha31.01.Ne15:00Slavia Praha-Trenčín
            
4. kolo15. kolo
03.10.So18:00Michalovce-Slavia Praha07.02.Ne15:00Slavia Praha-Michalovce
03.10.So18:00Šaľa-Trenčín06.02.So18:00Trenčín-Šaľa
03.10.  Partizánske-Zlín06.02.  Zlín-Partizánske
03.10.So17:30Olomouc-Inter Bratislava06.02.  Inter Bratislava-Olomouc
03.10.So18:00J. Hradec-ŠKP Bratislava06.02.So17:30ŠKP Bratislava-J. Hradec
03.10.So18:00Veselí n.M.-Písek06.02.So15:00Písek-Veselí n.M.
S výjimkou utk.Part.-Zlín, budou ostatní předehrána ve středu 30.09. (Evr.poháry)Při postupu některého z družstev v Evr.poh. se jejich utk. hrají ve středu  03.02.
5. kolo16. kolo
24.10.So15:00Písek-Michalovce13.02.So18:00Michalovce-Písek
24.10.So17:30ŠKP Bratislava-Veselí n.M.13.02.So18:00Veselí n.M.-ŠKP Bratislava
24.10.  Inter Bratislava-J. Hradec13.02.So18:00J. Hradec-Inter Bratislava
24.10.  Zlín-Olomouc13.02.So17:30Olomouc-Zlín
24.10.So18:00Trenčín-Partizánske13.02.  Partizánske-Trenčín
25.10.Ne15:00Slavia Praha-Šaľa13.02.So18:00Šaľa-Slavia Praha
      Při postupu některého z družstev v Evr.poh. se jejich utk. hrají ve středu  10.02.
6. kolo17. kolo
31.10.So18:00Michalovce-Šaľa20.02.So18:00Šaľa-Michalovce
31.10.  Partizánske-Slavia Praha21.02.Ne15:00Slavia Praha-Partizánske
31.10.So17:30Olomouc-Trenčín20.02.So18:00Trenčín-Olomouc
31.10.So18:00J. Hradec-Zlín20.02.  Zlín-J. Hradec
31.10.So18:00Veselí n.M.-Inter Bratislava20.02.  Inter Bratislava-Veselí n.M.
31.10.So15:00Písek-ŠKP Bratislava20.02.So17:30ŠKP Bratislava-Písek
Při postupu družstev v Evrop.pohárech se jejich utk. hrají ve středu  28.10.      
7. kolo18. kolo
07.11.So17:30ŠKP Bratislava-Michalovce27.02.So18:00Michalovce-ŠKP Bratislava
07.11.  Inter Bratislava-Písek27.02.So15:00Písek-Inter Bratislava
07.11.  Zlín-Veselí n.M.27.02.So18:00Veselí n.M.-Zlín
07.11.So18:00Trenčín-J. Hradec27.02.So18:00J. Hradec-Trenčín
08.11.Ne15:00Slavia Praha-Olomouc27.02.So17:30Olomouc-Slavia Praha
07.11.So18:00Šaľa-Partizánske27.02.  Partizánske-Šaľa
Při postupu družstev v Evrop.pohárech se jejich utk. hrají ve středu  04.11.      
8. kolo19. kolo
14.11.So18:00Michalovce-Partizánske06.03.  Partizánske-Michalovce
14.11.So17:30Olomouc-Šaľa06.03.So18:00Šaľa-Olomouc
14.11.So18:00J. Hradec-Slavia Praha07.03.Ne15:00Slavia Praha-J. Hradec
14.11.So18:00Veselí n.M.-Trenčín06.03.So18:00Trenčín-Veselí n.M.
14.11.So15:00Písek-Zlín06.03.  Zlín-Písek
14.11.So17:30ŠKP Bratislava-Inter Bratislava06.03.  Inter Bratislava-ŠKP Bratislava
            
9. kolo20. kolo
21.11.  Inter Bratislava-Michalovce13.03.So18:00Michalovce-Inter Bratislava
21.11.  Zlín-ŠKP Bratislava13.03.So17:30ŠKP Bratislava-Zlín
21.11.So18:00Trenčín-Písek13.03.So15:00Písek-Trenčín
22.11.Ne15:00Slavia Praha-Veselí n.M.13.03.So18:00Veselí n.M.-Slavia Praha
21.11.So18:00Šaľa-J. Hradec13.03.So18:00J. Hradec-Šaľa
21.11.  Partizánske-Olomouc13.03.So17:30Olomouc-Partizánske
            
10. kolo21. kolo
28.11.So18:00Michalovce-Olomouc20.03.So18:00Olomouc-Michalovce
28.11.So18:00J. Hradec-Partizánske20.03.So18:00Partizánske-J. Hradec
28.11.So18:00Veselí n.M.-Šaľa20.03.So18:00Šaľa-Veselí n.M.
28.11.So15:00Písek-Slavia Praha20.03.So18:00Slavia Praha-Písek
28.11.So17:30ŠKP Bratislava-Trenčín20.03.So18:00Trenčín-ŠKP Bratislava
28.11.  Inter Bratislava-Zlín20.03.So18:00Zlín-Inter Bratislava
            
11. kolo22 kolo
09.01.  Zlín-Michalovce24.03.Stř18:00Michalovce-Zlín
09.01.So18:00Trenčín-Inter Bratislava24.03.Stř18:00Inter Bratislava-Trenčín
10.01.Ne15:00Slavia Praha-ŠKP Bratislava24.03.Stř18:00ŠKP Bratislava-Slavia Praha
09.01.So18:00Šaľa-Písek24.03.Stř18:00Písek-Šaľa
09.01.  Partizánske-Veselí n.M.24.03.Stř18:00Veselí n.M.-Partizánske
09.01.So17:30Olomouc-J. Hradec24.03.Stř18:00J. Hradec-Olomouc

 

Termíny utkání play-off:

Semifinále:  10., 11. 17., 18, 21. duben 2010

Finále:         1, 2., 8., 9., 12. květen 2010