English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Také český vicemistr z Hané zahájil přípravu

Také český vicemistr z Hané zahájil přípravu 20.07.2009 21:39:51 - autor: vasek, přečteno 2190x

Házenkářky DHK ZORA Olomouc zahájily pod vedením nového trenéra Libora Malínka a jeho asistenta Radovana Krejčíře, první fázi přípravy na novou sezónu. Po třítýdenní dovolené se na prvním tréninku sešla šestnáctka hráček, které začaly polykat první kilometry a metráky ve fyzické přípravě na novou sezonu.

Do přípravy se zapojily jak hráčky loňského kádru družstva: brankařky Raníková a Kozáková hráčky Růžičková, Uličná, Kovačíková, Tomečková, Hrbková, Selucká, Goldová, Severová Pašková a Gebre Selassie, tak i staronové tváře Bára Stuchlová a Jana Spíchalová. Do přípravy se zapojily i úplné novicky v družstvu: brankařky Veronika Fialková a Klára Melichová z dorostu.

Do výčtu všech hráček se kterými bude Libor Malvínek počítat do přípravy a pro utkání, se omluvily na první týden: zkušené Kelarová, Hejtmánková a Dostálová a mladá Tereza Kubáčková z dorostu (je na házenkářském kempu). Z družstva odešly do Zlína dvě loňské opory brankařka Dáša Vyhlídalová a Kristýna Salčáková, jejíž přestup však není dořešen, když názory na platnost její smlouvy a tím i její odchod z Hanáckého klubu se mezi oběma kluby diametrálně liší.

Velmi nadějně se jeví příchod bývalé Olomoucké hráčky a odchovankyně Zlína, zkušené levoruké spojky Aleny Poláškové, která ukončila své pětileté působení v dánské nejvyšší soutěži a vrací se domů.