English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Příprava na Šalu se vydařila

Příprava na Šalu se vydařila 09.02.2007 08:47:06 - autor: vasek, přečteno 2065x

K přípravnému utkání do Trenčína si odskočily házenkářky DHK ZORA Olomouc, aby si připomněly zápasové zatížení, které je čeká v dalším pokračování interligy. Už v sobotu budou totiž hrát znovu na Slovensku, tentokrát poněkud jižněji, kde je čeká soupeř nadmíru těžký, Slovan Duslo Šaľa a o týden později v domácím prostředí zápas se sice zatím posledním, ale přes zimní přestávku se silně posíleným Partizánským.

Bez své největší opory, brankařky Barbory Raníkové.dokázaly ve vyrovnaném utkání s domácím družstvem vyhrát 28:29 (13:15), když vítěznou branku zaznamenala Růžičková po skončení hracího času z 9m hodu přes bloky bránícího soupeře. Jinak si v zápase zahrály všechny hráčky, aby se dostaly do zápasového rytmu a trochu si také zpestřily tvrdou přípravu, kterou v uplynulých dvou týdnech absolvovaly.

Hanačky nastoupily v této sestavě: Kozáková - Hejtmánková 1/1, Růžičková 7/3, Stuchlová 1, Kovačíková 2, Marcišová 1, Kovářová 3, Šašková 5, Hrbková 4, Dostálová 1, Kňourková, Spíchalová 2, Tomečková 2.
Za domácí nejvíce branek: Petriková 5/2, Uhliarová 4, Fašangová 4, Drotárová 4, Hollá 4, Kovaličková 4.