English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Šest hráček DHK ZORA povoláno na srazy reprezentace

Šest hráček DHK ZORA povoláno na srazy reprezentace 22.09.2009 08:21:49 - autor: vasek, přečteno 2095x

První reprezentační přestávku má v současnosti interliga házenkářek. Slovenská reprezentace má na pořadu velmi kvalitní turnaj Slovakia Cup v Hlohovci, kde startují mimo domácího celku silné reprezentační výběry Nizozemska, Slovinska a třetí tým světa - reprezentační výběr Koreje. České reprezentantky se sešly včera v Zubří, kde se budou až do soboty připravovat na následnou kvalifikaci o postup na ME 2010. V rámci soustředění sehrají také dvě mezistátní utkání s Rakouskem ( 25. září od 15:00 hod. vysílá ze záznamu ČT 4).

Juniorky mají také krátké soustředění, které proběhne ve sportovní hale v Kopřivnici od čtvrtka 24. do neděle 27. září. 2009.

Na obě askce bylo nominováno šest hráček kádru interligového družstva žen DHK ZORA Olomouc. Do výběru žen trenéra Jiřího Tkadlece byly pozvány Michaela Hrbková, Romana Tomečková a Jana Spíchalová, jako náhradnice je připravena Dominika Selucká. Do Kopřivnice na sraz juniorské reprezentace (trenér Michal Červenka a Olomoucky Jiří Novotný) odjedou: Klára Melichová, Barbora Mýlková a Barbora Pašková, jako náhradnice bude připravena Anna Gebre Selassie.

Pro olomoucké příznivce ženské házené můžeme prozradit, že na 17. a 18. října jsou připravena do sportovní haly DHK ZORA Olomouc dvě mezistátní utkání sesilným juniorským družstvam Rumunska.