English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Účastníci turnaje > Písek už má v kapse postup do 3. kola Challenge Cupu

Písek už má v kapse postup do 3. kola Challenge Cupu 04.10.2009 09:53:53 - autor: , přečteno 2637x

Výborného úspěchu dosáhlo družstvo Casta Sokol Písek při své premiéře v Evropském poháru, když si již po druhém hracím dnu vybojovalo postup do 3. kola Challenge Cupu. Podle očekávání totiž vyhrál nad nad černohorským družstvem ŽRK Bisseri i když ten kladl nečekaně velice tuhý odpor a Jihočešky vyhrály nejtěsnějším rozdílem po velkém dramatu nakonec 32:31. Ve druhém utkání vyhrál nizozemský Bizztravel Dalfsen nad bosenským ŽRK Ilidža 33:25 a postupuje společně s domácími. O pořadí a příštím soupeři obou družstev se rozhodne v dnešním vzájemném utkání obou postupujících.

V Champions League na turnaji v Trenčíně kráčí vstříc postupu největší favorit Zvezda Zvenigorod, která se včera vypořádala i s VOC Amsterdam vysoko 39:18 . ŠKP Bratislava ztratil včera už i teoretickou šanci na postup, když prohrál se Slovinskou Olyimpijí Ljubljana 24:28. Právě Rusky si to se Slovinkami rozdají o postup.

Také v ostatních slupinách jsou v čele největší favorité. O jediné postupové místo usilují v 1. skupině hrané v polském Lublinu dánský Byasen, když druhý favorit Rulmentul Brasov si hodně zkomplikoval situaci porážkou s domácím Lublinem 24:30. Ve 3. skupině je v čele náš loňský přemožitel FCK Kodaň, který si to dnes rozdá v rozhodujícím souboji s maďarským FTC Budapešť a ve 4. skupině vede druhý dánský zástupce Aalborg, který se také v neděli v rozhodujícím utkání střetne o postup se Španělským mistrem Ballonmano Sagunt.