English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorky Zory jsou jediným družstvem bez ztráty bodu - HC Zlín - DHK ZORA Olomouc 17:22 (10:10)

Mladší dorky Zory jsou jediným družstvem bez ztráty bodu - HC Zlín - DHK ZORA Olomouc 17:22 (10:10) 12.10.2009 09:50:16 - autor: vasek, přečteno 1952x

 

Mladší dorostenky DHK ZORA Olomouc i nadále suverénně kralují soutěží v moravské skupině 1. ligy a dotáhly se bodově na vedoucí Karvinou, přestože mají odehrán o jeden zápas méně. V neděli vyhrály i nad svými vrstevnicemi a věčnými rivalkami ze Zlína a po vyrovnaném poločase dokázaly zabojovat a svého soupeře na jeho hřišti porazit.

V úvodu kralovala domácí děvčata, když se Hanačky potýkaly s jejich rychlostí, postupně se však začaly prosazovat a vyrovnávat hru i skóre a dostaly se do tříbrankového vedení. V závěru poločasu však polevily v soustředěnosti a daly šanci soupeři vyrovnat zejména brankami z místa pivota. I druhý poločas se hrála velmi kvalitní a vyrovnaná házená a hostující družstvo o svém zaslouženém vítězství rozhodlo až v závěru zápasu, což byl pravděpodobně výsledek lepší kondice a kvalitnější „lavičky".

Oporou Hanaček byla brankařka Zuzánková, která chytila velmi důležité míče i když tentokrát neexcelovala jako v některých předchozích utkáních. Výborně si veldy již tradičně Jansová se Zímovou a k nim se tentokrát přidala výborným výkonem zejména Hochvaldová.. V obraně, která byla výrazně lepší než u domácího družstva bnyly oporami Minaříková s Lounovou. Potěšily i zlepšující se výkony křídel Štegrové, Smékalové a Vávrové.

Rozhodčí: Hanák, Kosmák 45 diváků 7 m hody: 2/2 - 0 vyloučení: 2 - 2

Sestavy a branky:
Zlín:
Marečková, Lekešová, Potůčková - Fabíková 2, Dufková 2, Waserrabová, Slováková, Večeřová 4, Václavičová 3, Baťková, Zavadilová, Julinová 5, Schmiedová 1, Gajdorusová.

Trenér: Pavel SEDLÁČEK

Olomouc: Zuzánková, Havlíčková - Sovová 1, Minaříková 2, Jansová 3, Lounová 1, Zimová 5, Smékalová 2, Vávrová 1, Palátová, Hochvaldová 5, Štegrová 2, Vladařová, Michlová.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ