English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Mezistátni ženská házená v Olomouci

Mezistátni ženská házená v Olomouci 13.10.2009 06:06:15 - autor: vasek, přečteno 2195x

Dvě mezistátní utkání juniorek Česka a Rumunska, budou mít možnost shlédnout příznivci házené z Olomouce a okolí. V sobotu 17. října v 18:30 hod. a v neděli 18. října v 11:00 hod. se obě družstva představí v olomoucké hale DHK ZORA Olomouc. Kvalita rumunské házené je dostatečně známá, také juniorské družstvo České republiky je velmi ambiciózním kolektivem a navíc se v družstvu Česka představí i několik domácích hráček, takže hodně důvodů k tomu přijít si zafandit a shlédnout házenkářské naděje obou zemí.

České juniorky se budou od čtvrtka připravovat v hale DHK ZORA a bude mezi nimi i několik hráček, které oblékají dres domácího interkigového družstva žen DHK ZORA Olomouc. V širší nominaci hráček pro toto utkání jsou brankařka Klára Melichová, dále Barbora Mýlková, která je Olomouci na hostování z Poruby a stala se už významným článkem sestavy domácí Zory a další hostující hráčka z Poruby Karolína Richvalská, která je však zatím více využívána ve svém mateřském klubu. V nominaci nechybí ani Anna Gebre Selassie, Barbora Pašková a nově se zde objevuje i úspěšná dorostenecká reprezentantka Tereza Kubáčková.

Vstup na obě utkání je volný !!!