English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > O víkendu bude v Olomouci k vidění ženská házená pro labužníky

O víkendu bude v Olomouci k vidění ženská házená pro labužníky 05.11.2009 16:49:14 - autor: , přečteno 2069x

 

Příznivci ženské házené z Olomouce a okolí se mají opravdu na co těšit. O nastívajícím víkendu budou mít na výběr řadu zápasů té nejvyšší úrovně, kde nebude nouze o kvalitu, ale určitě ani o dramatičnost. K vidění budou utkání dorostenek, juniorek v 1. lize žzen i elitní družstvo klubu v utkání Evropského poháru.

Už v sobotu od 12:00 hod. nastoupí v hale DHK ZORA družstvo našich juniorek, které jsou aktuálně na 4. mítě 1. ligy žen, proti vedoucímu týmu soutěže a největšímu aspirantu na postup do interligy - DHK Baníku Most.. V sestavě družstva najdeme i dvě seniorské reprezentantky ČR - Hanu Martínkovou a Martinu Crhovou, v brance pak nastoupí zkušená interligová brankařka Lucie Kantůrková. V dresu domácího družstva se objeví všechny juniorské reprezentantky našeho klubu - Pašková, Gebre Selassie, Melichová, Kulíšková a další hráčky a aktuálně nejlepší střelkyně 1. ligy žen, teprve sedmnáctiletá Tereza Kubáčková - autorka 56 branek.

Nedělní menu zahájí v 10:30 hod. mladší dorostenky - lídr soutěže, které přivítají také v hale DHK ZORA, zatím čtvrtý celek soutěže Ostravu - Zábřeh. V družstvu Olomouckých dorostenek, vedeném Lubomírem Krejčířem, se už prezentuje také několik talentů, jako jsou např. Lucie Zimová, Nikola Jansová a řada dalších mladých talentů.. Po nich od 12:30 hod. se ve stejné hale utkají domácí starší dorostenky s celkem Spartaku Třebíč. V domácím dresu budeme zvědaví především na dorosteneckou reprezentantku Petru Smékalovou, obě brankařky - Vašíčkovou a Zuzánkovou, ale zejména na Moniku Kratochvílovou, velký talent z Vel. Meziříčí, která je v Olomouci v tréninkovém centru mládeže a hostuje v družstvu starších dorostenek. Za svůj mateřský klub však hraje v mladších dorostenkách a je nejlepší střelkyní celé soutěže se 74 brankami.

Po skončení tohoto utkání bude dostatek času přesunout se do haly UP, kde bude od 16:00 hod. k vidění největší lahůdka víkendu - odvetné utkání Poháru vítězů pohárů mezi domácím družstvem DHK ZORA Olomouc a maďarským DVSC Aquaticum Debrecen., Podrobnosti k tomuto utkání uvádíme zvlášť.