English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > V interlize padl letos už druhý trenér

V interlize padl letos už druhý trenér 09.11.2009 11:50:51 - autor: , přečteno 1817x

Po sedmi odehraných kolech si interliga připisuje další změnu na trenérské lavičce. Od 4. kola, kdy vede družstvo HK Danlog Partizánske po Kataríně Beňuškové - trenér Tibor Csollár, přišla avizovaná změna i na střídačce Iuventy Michalovce. O uvolnění požádal po nepříliš přesvědčivých výkonech družstva dosavadní trenér Roman Lamač, který vedl Iuventu od února letošního roku. Tehdy prohrála Iuventa v Olomouci 31:20 a tato porážka zlomila vaz dosavadnímu kormidelníkovi Iuventy Michalu Lukačínovi.

Novým trenérem Iuventy Michalovce se stal 37. letý Ukrajinec, Borys Petrovskyj, který v Michalovcích dosud pracoval u družstev mládeže. Nástupce Romana Lamače hledalo vedení již delší dobu, nejvážnějším adeptem byl náš bývalý trenér Lubomír Krejčíř, který však nabídku zatím neakceptoval, z pracovních důvodů. Nechtěl odcházet od rozdělané práce u mužů Litovle a od našich mladších dorostenek. Nevyloučil však, že je možná spolupráce s Michalovským klubem v dalším období.