English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Mezinárodní turnaj házenkářek v Olomouci

Mezinárodní turnaj házenkářek v Olomouci 27.12.2009 20:11:25 - autor: , přečteno 2328x

 

Pouhé čtyři dny klidu naordinovali trenéři Olomouckým házenkářkám přes Vánoční svátky. V úterý 22. prosince absolvovaly poslední předvánoční trénink, který jim Libor Malínek o několik minut zkrátil za to, že děvčata zvládla zazpívat společně jednu z českých koled. S dobrou náladou tedy odjely do svých domovů, aby si užily zasloužených pár dní volna v rodinném kruhu mezi svými blízkými.

Termínový kalendář však nečeká, naopak hned po novém roce čeká první vrchol letošní sezony semifinále a finále Českého poháru (2. a 3. ledna v hale Slavie v Praze). Proto se první trénink po vánocích konal již v neděli večer, kdy se patnáctka hráček Zory sešla k prvnímu tréninku. V pondělí bude následovat další, tentokrát dopolední trénink a hned večer v 18:30 hod. nastoupí k prvnímu ostrému testu. Ve své hale přivítají v rámci přípravného turnaje, aktuálně pátý celek polské ekstraklasy - KPR RUCH Chorzów. Ten prokázal dobrou formu, když v posledním letošním mistrovském utkání v sobotu 19. prosínce vyhrál 21:23 na hřišti KPR Olklusz.

Dalšími účastníky přípravného turnaje bude slovenský účastník interligy HK Štart Trenčín a dále vedoucí celek 1. ligy žen DHK Baník Most, v jehož dresu se představí několik českých seniorských reprezentantek, např Martina Crhová, Hana Martínková a s největší pravděpodobností i současně nejlepší střelkyně interligy Iveta Luzumová, která v Mostě hostuje a olomoucký turnaj bude pro družstvo jednou z posledních prověrek před klíčovým duelem Mostu proti Sokolu Poruba v boji o prvenství v 1. lize žen, kterése bude hrát 31. ledna 2010.. V brance Mostu se představí jedna z nejlepších brankařek 1. ligy žen, velezkušená Lucie Kantůrková.

Přijďte se podívat na ženskou házenou po více než měsíčním půstu !!!.

Kompletní rozpis turnaje:

Pondělí: 28. 12. 2009
18:30 DHK ZORA Olomouc - KPR RUCH Chorzów
Úterý 29. 12. 2009

08:30 KPR RUCH Chorzów - DHK Baník Most
10:00 DHK ZORA Olomouc - HK Štart Trenčín
12:00 HK Štart Trenčín -  KPR RUCH Chorzów
13:30 DHK Baník Most - DHK ZORA Olomouc
15:30 HK Štart Trenčín - DHK Baník Most