English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Upozornění pro diváky interligové házené

Upozornění pro diváky interligové házené 13.01.2010 09:02:41 - autor: , přečteno 1762x

V Olomouci se v neděli 17. ledna bude hrát šlágr 12. kola interligy házenkářek mezi domácím DHK ZORA Olomouc a HC Britterm Veselí n.Mor. Přestože se bude zápas hrát před televizními kamerami (ČT4) v netradiční době v neděli dopoledne od 10:30 hod., očekává se velký zájem diváků. Samozřejmě se očekává i příjezd hodně hlučných Veselských bubeníků, takže prostředí v hale může být hodně bouřlivé.

Utkání bude hráno v prostorově trochu stísněné hale DHK ZORA, protože domácí družstvo se nechtělo vzdávat, vzhledem k důležitosti zápasu, svého domácího prostředí a také finanční náklady na uspořádání zápasu v hale UP nejsou zanedbatelné. Kamery České televize budou postaveny na lešení v hledišti haly a tím bude částečně omezen pohyb mezi přední a zadní částí hlediště haly.

Upozorňujeme na tuto skutečnost a žádáme diváky, aby zaujali svá místa s předstihem tak, aby těsně před začátkem utkání nedocházelo k vypjatým situacím při vstupu do haly. Žádáme také, aby dbali výzev pořadatelů a postupovali včas do zadní části hlediště a nenarušovali tak naplňování haly těsně před, nebo dokonce i v průběhu zápasu.

Vchod do haly bude otevřen již od 09:00 hod. a současně bude od této doby otevřena i restaurace Apetit -ZORA CLUB a bufet ve foyeru haly. Věříme, že podpoříte tato opatření a že utkání proběhne ve sportovním prostředí